Magda Boczarska dla Vivy!
Fot. Adam Pluciński/Move
O NICH JEST GŁOŚNO

„To będzie piękny czas. Ja już jestem gotowy”. Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk wkrótce zostaną rodzicami! Jak przygotowują się do nowej roli?

Olga Figaszewska 4 listopada 2017 12:00
Magda Boczarska dla Vivy!
Fot. Adam Pluciński/Move

Już w grudniu Magdalena Boczarskia i Mateusz Banasiuk powitają na świecie swoje pierwsze dziecko! Dla młodych rodziców będą to wyjątkowe święta. W sobotnim wydaniu programu „Dzień Dobry TVN”, aktor opowiedział, jak przygotowuje się do nowej roli.

 

Polecamy też: Magdalena Boczarska potwierdziła, że spodziewa się dziecka i zaprezentowała na salonach ciążowe krągłości!

 

Mateusz Banasiuk o roli ojca 

Przy okazji emisji programu o klanie Banasiuków, Mateusz zdradził, jak wspomina swoje dzieciństwo, dlaczego zdecydował się na zawód aktora, czy poza teatrem znajduje czas na pasje i jakie relacje łączą go z siostrami. Oczywiście, prowadzący nie mogli nie zapytać Mateusza Banasiuka o wielkie zmiany w jego życiu. Nie da się ukryć, że aktork wprost nie posiada się z radości, że już niedługo po raz pierwszy zostanie ojcem. 

 

„Dużo podróżuję, pracuję, wyjeżdżam. Przede wszystkim jestem aktorem, podobnie jak moja dziewczyna. Razem z Magdą staramy się chronić naszą prywatność. Staramy się za bardzo o niej nie mówić. (...) Ja mam wrażenie, że im rodzina liczniejsza, tym fajniej”, mówi wzruszony aktor.

 

„Czekamy na najbliższe święta. Bo to będą zupełnie inne święta niż te do tej pory. Bo wtedy będzie o jednego członka mojej rodziny więcej. To będzie piękny czas. Ja już jestem gotowy”, dodał podekscytowany Mateusz Banasiuk. „Chcielibyśmy, żeby nasze dzieci miałby co najmniej trójkę dzieci”, dodaje mama aktora.

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk
Fot. Instagram @magdalena_boczarska

Zobacz także: Ten rok to w polskim show-biznesie prawdziwy baby boom. Które gwiazdy spodziewają się dziecka?

Dziecko Magdaleny Boczarskiej i Mateusza Banasiuka

Pierwsze informacje o tym, że Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk spodziewają się dziecka, pojawiły się w połowie lipca 2017 roku. Znajomy pary w magazynie „Flesz” potwierdził, że aktorzy powitają na świecie chłopca. Sami zainteresowani długo nie potwierdzali tych dosienień. Dopiero pod koniec września, ostatniego dnia 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Magdalena Boczarska zachwyciła wszystkich ciążową kreacją, która podkreślała jej zaokrąglone kształty. Aktorka zachowuje spokój i mimo odmiennego stanu nie zwalnia tempa, wciąż pojawia się na planach zdjęciowych. Jak donosił niedawno „Fakt”, para po trzech latach związku planuje sformalizować swój związek. 

Dziecko Magdy i Mateusza przyjdzie na świat najprawdopodobniej na początku przyszłego roku, dlatego ślub odbędzie się najwcześniej wczesną wiosną. Gratulujemy i trzymamy kciuki! 

 

Magdalena Boczarska z Banasiukiem na
Fot. EastNews

 

Gwiazdy na zakończeniu festiwalu w Gdyni: Magdalena Boczarska z ciążowym brzuszkiem
Fot. East News

Polecamy też: Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk spodziewają się dziecka. Teraz czas na kolejny krok!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.