Magdalena Boczarska, Piotr Woźniak-Starak
Fot. Instagram @magda_boczarska
WSPOMNIENIE

Poruszający wpis Magdy Boczarskiej o Piotrze Woźniaku-Staraku: „Tak ciężko w to uwierzyć”

Aktorka ujawniła sekretny projekt producenta

Gabriela Czernecka 23 sierpnia 2019 09:20
Magdalena Boczarska, Piotr Woźniak-Starak
Fot. Instagram @magda_boczarska

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła światem kultury. Informację o śmierci znanego producenta filmowego podano w czwartek nad ranem. W sieci szybko pojawiły się wpisy gwiazd, które miały okazję współpracować z mężem Agnieszki Woźnak-Starak. Jedną z nich jest Magdalena Boczarska, którą z Piotrem Woźniakiem-Starakiem łączyła wyjątkowa więź. Para współpracowała na planie filmu Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej. Słowa Magdy Boczarskiej łamią serce...

Magdalena Boczarska o Piotrze Woźniaku-Staraku

Piotr Woźniak-Starak wypadł z motorówki na jeziorze Kisajno w okolicach Giżycka w niedzielę 18 sierpnia. Od tamtej pory ślad po nim zaginął. Akcję poszukiwawczą producenta śledziła cała Polska. Cztery dni później otrzymaliśmy wstrząsającą informację o odnalezieniu jego ciała. Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka poruszyła nie tylko fanów jego twórczości, ale również gwiazdy i celebrytów, którzy mieli okazję z nim współpracować lub przyjaźnić się.

Swoje kondolencje publicznie, za pośrednictwem social mediów, złożyli m.in.: Ewa Minge, Małgorzata Domagalik, Borys Szyc, Edward Miszczak czy Joanna Przetakiewicz. Do grona miłośników talentu Piotra dołączyła Magdalena Boczarska. Aktorka miała okazję współpracować z Piotrem Woźniakiem-Starakiem na planie filmu Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej

Gwiazda zdobyła się na szczere wyznanie: „Piotrze, ciągle tak ciężko w to uwierzyć. I tak trudno się z tym pogodzić... Ta strata boli ogromnie. Bo nic i nikt Ciebie nie zastąpi. Byłeś jedną z najważniejszych i najbliższych osób w moim życiu. I jednym z piękniejszych ludzi, jakich poznałam”, zaczyna swój wpis.

„Dziękuje Ci za to, że wierzyłeś we mnie jak nikt nigdy dotąd. To zaszczyt, że mogłam Cię poznać. Mieć w Tobie przyjaciela i być częścią Twojej pięknej wizji o prawdziwym kinie”, dodaje. Magda Boczarska w swoim wpisie wyjawiła także, jakie plany miał Piotr Woźniak-Starak. Okazuje się, że chciał spróbować swoich sił jako reżyser!

„To chyba moje ulubione nasze zdjęcie. Nie zrobimy już razem Twojego reżyserskiego debiutu. Choć przecież mieliśmy zaczynać zdjęcia niedługo. Zapewne będziesz miał tam do opowiedzenia ważniejsze historie. Będzie mi Ciebie strasznie brakować i dziękuje za to, że nazywałeś mnie swoją "siostrą". Ogromne wyrazy współczucia dla Rodziców, Rodzeństwa, Agnieszki i dla rodziny Watchout Studio”, napisała Boczarska na Instagramie.

My również składamy rodzinie producenta najszczersze kondolencje. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magdalena Boczarska (@magda_boczarska)

Piotr Woźniak-Starak
Fot. East News
 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.