Magda Gessler, VIVA! 8/2021
Fot. Filip Zwierzchowski/Das Agency
Z ŻYCIA GWIAZD

Magda Gessler pokazała zdjęcia bez makijażu. Internauci są zgodni: wygląda pięknie! 

Restauratorka odpoczywa w towarzystwie męża

Rafał Kowalski 3 stycznia 2022 08:00
Magda Gessler, VIVA! 8/2021
Fot. Filip Zwierzchowski/Das Agency

Praca przed kamerą sprawia, że wielu z gwiazd niemal nigdy nie widzimy w wersji domowej bez żadnego nałożonego kosmetyku, upiększających wymyślnych fryzur i strojnych stylizacji. Jedynie czas urlopu jest momentem, gdy ulubieńcy publiczności mogą pokazać internautom, jak wyglądają bez przygotowania przez sztab profesjonalistów. Magda Gessler opublikowała właśnie fotografie bez makijażu i zebrała morze komplementów.

Niepomalowana Magda Gessler – pozytywne opinie fanów

Od kilkunastu dni Magda Gessler odpoczywa z dala od Polski. Na miejsce wypoczynku właścicielka kilku restauracji wybrała tropikalną Sri Lankę. W relaksie towarzyszy jej mąż Waldemar, który na co dzień mieszka w Kanadzie. I to właśnie pełne miłości spotkanie z ukochanym sprawia najprawdopodobniej, że mimo braku makijażu Magda Gessler wygląda rewelacyjnie.

Tak twierdzi zdecydowana większość jej fanów na Facebooku. „10000 razy lepiej bez makijażu z 15lat młodziej”; „Nie znaczenia czy makijaż czy nie, piękno jest pięknem samym w sobie. To dusza daje urok. Im więcej w nas miłości i akceptacji tym piękniejsza nasza dusza”; „Kochana Pani Magdo cenię Panią za wiele rzeczy i od dziś również za odwagę by pokazać się bez makijażu wiedząc jak nasze społeczeństwo lubi krytykować. Jest Pani piękną kobietą”; „Jednak kobieta jest najpiękniejsza jak naturalna. Pozdrawiam serdecznie", to tylko niektóre z miłych słów, które zostawiono pod najnowszym postem gwiazdy TVN.

Zobaczcie zdjęcia.

CZYTAJ TEŻ: Tak mieszka Magda Gessler! Zobacz więcej

Jak Magda Gessler dba o swój wygląd?

Wielokrotnie pytana o to Magda Gessler odpowiadała najczęściej, że sensem jej życia, który przekłada się na wygląd, są miłość i taniec. Gwiazda też po prostu od zawsze lubi siebie. „Nigdy się nad sobą nie pastwiłam i nie mam problemów związanych z moim wyglądam. Wydawało mi się zawsze, że jest ze mną zgodny. Ale z mojego obecnego wizerunku cieszę się najbardziej. Lubię w sobie radość, kolor, humor”, wyznała VIVIE.pl w lipcu 2021 roku.

Opowiadała też wtedy Rafałowi Kowalskiemu, że nawet nie myśli o operacjach plastycznych. „Ale też lubię moje policzki, brak zmarszczek, nieużywanie żadnych plastycznych historii, bo potem są siniaki. A nie mam na nie czasu, więc nie mogę pozwolić sobie nawet na porządny laser. […] Są tacy, którzy twierdzą, że z wiekiem wyglądam coraz lepiej”, przyznała prowadząca Kuchenne rewolucje VIVIE.pl.

Pozdrawiamy pięknie wszystkich fanów pani Magdy! 

Zobacz także: Magda Gessler bez ogródek o restauracji Roberta Lewandowskiego. Wróży jej jedno

Restauratorka bez makijażu

Magda Gessler w makijażu

Magda Gessler, VIVA! 8/2021
Fot. Filip Zwierzchowski/Das Agency

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.