Magda Gessler, VIVA! 2010
Fot. Iza Grzybowska
O TYM JEST GŁOŚNO

Magda Gessler została wegetarianką? Po zjedzeniu mięsa miała okropne dolegliwości...

Restauratorka zgotowała sobie życiową rewolucję!

Rafał Kowalski 19 października 2018 11:59
Magda Gessler, VIVA! 2010
Fot. Iza Grzybowska

Wiele gwiazd stara się zdrowo odżywiać - jest na diecie pudełkowej, unika słodyczy, nabiału czy mięsa. Nigdy jednak nie pomyślelibyśmy, że to właśnie Magda Gessler zbliży się w stronę wegetarianizmu! W końcu w restauracjach gwiazdy znajdziemy cały przekrój dań mięsnych, które Gessler do tej pory zachwalała...

Magda Gessler przechodzi na wegetarianizm

W trakcie niedawnej konferencji prasowej Fundacji Kwiat Kobiecości, gdzie Magda Gessler była gościem, gwiazda opowiedziała o swoich spostrzeżeniach dotyczących jedzenia. Według niej niewłaściwa dieta może prowadzić do wielu chorób, dlatego po zapoznaniu się ze zdaniem kanadyjskich lekarzy sama postanowiła ograniczyć spożywanie mięsa. „Jemy w pośpiechu, często nie zastanawiając się nad składem tego, co spożywamy, do tego podgrzewamy to mikrofalach, przez co sami sobie szkodzimy", powiedziała gwiazda.

Chwilę później restauratorka wyznała, że nie jada już raczej wędlin i mięs, głównie ze względu na problemy ze zdrowiem. "Osobiście prawie zrezygnowałam z mięsa, bo jest niezdrowe. Najgorsze jest mięso wieprzowe i drobiowe. Kurczak jest zabójczy, a wątróbki kury to tak, jakby ktoś pchał sobie prosto do buzi truciznę. To tak, jakbyśmy połknęli coś z szamba. Trzeba bardzo uważać, co się je. [...] Kiedy zjem kawałek cielęciny czy wołowiny, która jest karmiona antybiotykiem, natychmiast mam taką wysypkę, że muszę jechać na kroplówkę z kortyzolu”, zdradziła Gessler.

Jesteśmy ciekawi czy Magdzie Gessler spodoba się taka dieta na dłuższą metę. Przy najbliższym spotkaniu z gwiazdą na pewno zapytamy ją o to i damy Wam znać. Podoba się Wam pomysł restauratorki?  

Magda Gessler, Viva! grudzień 2010
Fot. Olga Majrowska

Magda Gessler, Kanada
Fot. Instagram/Magda Gessler

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?