Magda Gessler, VIVA! 8/2021
Fot. Filip Zwierzchowski/Das Agency
Z ŻYCIA GWIAZD

Magda Gessler o romansie ze znanym aktorem: „był filmowy, intensywny i przepełniony emocjami”

Gwiazda „Kuchennych rewolucji” wydała autobiografię

Ksenia Krasko 16 czerwca 2021 11:55
Magda Gessler, VIVA! 8/2021
Fot. Filip Zwierzchowski/Das Agency

Magda Gessler znana jest z tego, że aktywnie prowadzi swoje portale społecznościowe. Publikuje mnóstwo zdjęć, dzieli się przemyśleniami i odpowiada na komentarze fanów, którzy uwielbiają ją między innymi za otwartość i poczucie humoru. Gwiazda „Kuchennych rewolucji” wydała właśnie autobiografię „Magda”, w której opisała najciekawsze momenty swojego życia. We wspomnieniach powraca do czasów, kiedy miała romans ze znanym aktorem – Piotrem Adamczykiem. Ta relacja już wiele lat temu zyskała miano „sensacji”.

Magda Gessler o romansie z Piotrem Adamczykiem

Chociaż w książce nie pada konkretne nazwisko, analizując historię życia restauratorki można się domyśleć, że chodzi o Piotra Adamczyka. Ich relacja owiana jest tajemnicą – Magda Gessler nie ukrywa, że byli razem, ale aktor niechętnie dzieli się wspomnieniami sprzed ponad dwudziestu lat.

Zobacz też: Jesteście ciekawi jak Magda Gessler wyglądała na początku kariery?

Fragmenty biografii „Magda” pojawiły się na portalu Super Express i to właśnie stąd wiemy, jak rozwijał się związek gwiazd. „Nasz trzymiesięczny romans był – jak przystało na okoliczności i osobę mojego partnera – doprawdy filmowy, intensywny i przepełniony emocjami”, zwierza się czytelnikom Magda Gessler. „Oboje znajdowaliśmy się akurat w takim momencie życia, że bardzo potrzebowaliśmy miłości”, tłumaczy.

Restauratorka przyznaje, że romans „wywołał sensację”. „Dobrym miernikiem jej skali było niewyobrażalne zainteresowanie mediów”, podkreśla.

„[...] Na szczęście dzięki gaży za ów nowy, niezwykle kasowy film mógł pozwolić sobie na kupno małego mieszkania niedaleko Starego Miasta. Mieliśmy stamtąd kilometr do „Fukiera”, mieszkania Aktora i teatru, w którym wtedy grał. Zapewniało nam to względną dyskrecję i kosztowało mniej czasu, stresu i zdrowia. [...] Chyba się nie spodziewał, że przyjdzie mu zmierzyć się z kobietą tak pełną energii, która nigdy nie zastanawiała się dwa razy, jeśli przyszedł jej do głowy jakiś pomysł. A naprawdę potrafiłam go zaskoczyć”, ujawnia gwiazda TVN w swojej biografii i zdradza, dlaczego romans się zakończył.

Magda Gessler i Piotr Adamczyk - co ich łączyło?

„Urokliwa sielanka z Aktorem zakończyła się równie niespodziewanie i filmowo, jak się zaczęła”, pisze Magda Gessler i ujawnia, że wtedy w jej życiu obecny był jeszcze jeden mężczyzna – poprzedni partner, którego nazywa Kelnerem.

„Los chciał, że któregoś wieczora natknęliśmy się na Kelnera w dyskotece „Organza”, a moje koguciki – przepraszam: dwóch rycerzy aspirujących do zdobycia mojego serca – postanowiły rozstrzygnąć spór między sobą i kwestię pierwszeństwa w spektakularny i definitywny sposób – pojedynkiem na pięści”, wspomina.

Zobacz też: Magda Gessler: „Jeśli się kocha, to się czeka. To też jest właściwość miłości dojrzałej”

Zwycięzcą „pojedynku” był tajemniczy Kelner. „[...] dla Aktora porażka była chyba tak nieznośna, że tego wieczora ostatecznie zakończyliśmy wszelkie relacje intymne, a nawet znajomość. Nagrodą dla Kelnera był tygodniowy urlop u mego boku w Brazylii”, opowiada gwiazda w autobiografii.

Co ciekawe, po kilku latach panowie połączyli siły i razem założyli w Warszawie restaurację, jednak Magda Gessler przyznała w jednym z wywiadów, że nie ma do niej wstępu. 

Źródło: Super Express

Magda Gessler w sesji dla magazynu VIVA!, 2021 rok

Magda Gessler, VIVA! 8/2021
Fot. Filip Zwierzchowski/Das Agency

Piotr Adamczyk w sesji dla magazynu VIVA!, 2019 rok

Piotr Adamczyk, VIVA! październik 2019
Fot. Bartek Wieczorek/ LAF AM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?