Magda Gessler, VIVA! 8/2021
Fot. Filip Zwierzchowski/Das Agency
O TYM SIĘ MÓWI

Magda Gessler chciałaby wyprowadzić się do Hiszpanii? Restauratorka w gorzkich słowach o życiu w Polsce 

"W Hiszpanii się żyje, a w Polsce się trwa"

Dorota Falkowska 17 grudnia 2021 07:56
Magda Gessler, VIVA! 8/2021
Fot. Filip Zwierzchowski/Das Agency

Magda Gessler, jedna z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu, w ostatnich latach dała się poznać widzom jako prowadząca program "Kuchenne rewolucje". Poza udziałem w kulinarnym show restauratorka jest także znaną bizneswoman, która na polskim rynku odnosi liczne sukcesy w branży gastronomicznej. 

Gwiazda od lat dzieli życie pomiędzy Polskę, a Kanadę. Partner Magdy Gessler jest lekarzem medycyny rodzinnej i estetycznej, który prowadzi swoją praktykę w Toronto. Mimo napiętych grafików para stara się wykorzystywać każdą wolną chwilę na wspólne spędzanie czasu. 

Magda Gessler planuje wyjechać z Polski?

W ostatniej rozmowie magazyn "Na Żywo" zapytał restauratorkę o najbliższe plany z Waldemarem Kozerawskim. Czy para planuje zamieszkać razem? "Każde z nas ma pracę u siebie i na razie nie zamierzamy tego zmieniać. Będę do niego latać i odwiedzać go, tak jak robię to od lat" - wyznała Magda Gessler w wywiadzie dla "Na Żywo".

Niemniej, jeśli zakochani zdecydują się na kolejny życiowy krok, jakim będzie zamieszkanie razem, restauratorka otwarcie przyznała, że ich wspólny dom nie będzie w Polsce. Magda Gessler opowiedziała, że na przyszłe miejsce do życia wybrałaby Hiszpanię. Nie bez powodu — gwiazda miała już bowiem okazję zasmakować życia na południu Europy, ponieważ jako młoda studentka kilka lat mieszkała w Madrycie. W Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych św. Ferdynanda studiowała wówczas malarstwo.

Czytaj też: Tadeusz Müller bierze ślub. Syn Magdy Gessler zdradził kilka szczegółów na temat uroczystości

Magda Gessler, VIVA! 8/2021
Fot. Filip Zwierzchowski/Das Agency

"Jeśli mielibyśmy razem zamieszkać, to na pewno wybralibyśmy wspólnie kraj, w którym żyje się radośnie. Kanada jest miejscem trudnym do życia, ludzie są zamknięci w sobie i zbyt poukładani. A i ja, i mój mąż kochamy życie i jesteśmy otwarci na innych" — podkreśliła. 

"Marzę o Hiszpanii, bo tam się żyje, a u nas, w Polsce się trwa. Tutaj nienawiść, z czym walczę na wszelkie sposoby, jest na porządku dziennym, natomiast wciąż brakuje uśmiechu i radości" - wyznała dla "Na Żywo" Magda Gessler.

Zgadzasz się z gospodynią "Kuchennych rewolucji"? 

Zobacz także: Magda Gessler bez ogródek o restauracji Roberta Lewandowskiego. Wróży jej jedno

Magda Gessler, VIVA! 8/2021
Fot. Filip Zwierzchowski/Das Agency

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.