Maffashon, Julia Kuczyńska
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Maffashion w ciąży w ogniu krytyki! Takich słów nie powinna usłyszeć żadna kobieta...

Blogerka nie pozostawiła skandalicznego komentarza bez odpowiedzi!

Gabriela Czernecka 8 września 2020 12:06
Maffashon, Julia Kuczyńska
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Maffashion kilka dni temu potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Blogerka w sieci podzieliła się z fanami wyjątkową czarno-białą sesją zdjęciową, na której z dumą prezentuje mocno zaokrąglony już ciążowy brzuszek. Pod fotografiami posypały się gratulacje, ale niestety miłe chwile zepsuł skandaliczny komentarz jednego z internautów. Julia Kuczyńska postanowiła ujawnić tożsamość autora. 

Julia Kuczyńska w ciąży w ogniu krytyki 

Julia Kuczyńska, znana szerszej publiczności jako Maffashion, niebawem po raz pierwszy zostanie mamą. Plotki o tym, że spodziewa się dziecka pojawiały się już od kilku miesięcy, ale blogerka postanowiła, że radosną nowiną podzieli się z fanami w swoim czasie. I tak też się stało. Kilka dni temu opublikowała na swoim Instagramie wymowne zdjęcie, na którym prezentuje swoje ciążowe krągłości w pełnej okazałości.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

Fani Julii Kuczyńskiej nie zawiedli, a pod jej postem szybko posypały się gratulacje i życzenia. Niestety wśród wielu miłych słów, znalazły się też bardzo nieprzychylne komentarze. I choć Maffashion doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że wiodąc życie na świeczniku mierzy się z hejtem, tak takiego komentarza z pewnością się nie spodziewała. 

„Maffashion, kiedy skrobanka???”, napisał internauta, opatrując swoje pytanie hashtagiem #czarnyprotest, tym samym przypominając, że Julia w 2016 i 2018 roku manifestowała w sieci swój przeciw wobec zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej. Już wtedy blogerka przyznawała, że często otrzymywała komentarze pełne gróźb, a nawet życzenia śmierci.

Oburzający wpis internauty postanowiła jednak skomentować, ujawniając personalia autora. „Co trzeba mieć w bani, aby coś takiego pisać drugiemu człowiekowi???”, pisze wprost. W jej obronie stanęły gwiazdy, wspierając stanowisko blogerki. Mocny komentarz zamieściła m.in. Barbara Kurdej-Szatan, która również niebawem zostanie mamą. Post już zniknął z Instagrama Maffashion, a blogerka zdaje się, że puściła przykre wydarzenie w niepamięć i cieszy się ostatnimi chwilami przed porodem.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.