Sebastian Fabijański, metamorfozy gwiazd
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Sebastian Fabijański zakochany? Aktor podobno umawia się ze znaną modową blogerką...

To byłaby najpiękniejsza para polskiego show-biznesu!

Gabriela Czernecka 5 listopada 2019 11:43
Sebastian Fabijański, metamorfozy gwiazd
Fot. East News

Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański przyłapani w centrum Warszawy. Czy to tylko przyjaźń, a może coś więcej? Są w tym samym wieku, oboje są singlami i obracają się w tym samym środowisku. Oboje niedawno zakończyli poważne związki. Nic nie stoi więc na przeszkodzie ich relacji...

Czy Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański są razem?

Sebastian Fabijański rzadko udziela wywiadów, w których opowiada o swoim życiu prywatnym, ale od czasu do czasu robi wyjątek" „Moje życie uczuciowe, emocjonalne i partnerskie nie stanowi dla mnie priorytetu. Priorytet stanowi dla mnie przede wszystkim rozwój, czy to fizyczny, czy psychiczny. Z samotności bardzo dużo czerpię. Namawiam ludzi, żeby nie bać się samotności. Mam nadzieję, że kiedyś dzięki temu ile cierpienia, ile walki stoczyłem o to, żeby z autorefleksją funkcjonować w życiu komuś coś dam, jakąś fascynującą relację, opierającą się na wolności, akceptacji, szacunku, miłości, a takich romansów… co z tego, że mogę wymienić, ale skoro one na ten moment nie mają żadnej wartości. Ludzie podejmują próby”, mówił Sebastian Fabijański w rozmowie z JastrząbPost.pl w 2017 roku.

Aktora łączono m.in. z Olgą Bołądź, Agnieszką Więdłochą czy Laurą Mancewicz. Jak mówił w jednym z wywiadów: „Wcale nie uważam, że moją żoną powinna być Charlize Theron, bo jestem tak wspaniałym człowiekiem. Marzę o wartościowej, prostej, ale fascynującej mega relacji, która gdzieś kiedyś będzie miała miejsce, ale bez napięcia”. Niedawno widziano go w towarzystwie Maffashion, czyli Julii Kuczyńskiej, co wzbudziło zainteresowanie i czujność fanów. 

Szybko pojawiło się pytanie, czy Maffashion i Sebastian Fabijański są parą? Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu Julia Kuczyńska i Czarek Jóźwik ogłosili swoje rozstanie. Para była razem przez cztery lata, zakochani byli nawet zaręczeni. Zakończenie swojego związku ogłosili w krótkim wideo, w którym zapowiedzieli także, że planują pozostać przyjaciółmi. Teraz pojawiają się doniesienia, że Maffashion spotyka się z Sebastianem Fabijańskim. 

Informator serwisu plotek.pl wyznaje, że widział blogerkę i aktora razem w jednym z warszawskich butików. Sugeruje także, że było to coś więcej, niż tylko przyjacielskie wyjście. Czy faktycznie Maffashion i Sebastian Fabijański są parą? Oboje są singlami, są w tym samym wieku i obracają się w tym samym kręgu towarzyskim. Z pewnością para niebawem potwierdzi lub zaprzeczy tym doniesieniom, ale musimy powiedzieć, że gdyby ta informacja okazała się prawdziwa, byliby jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu!  

Sebastian Fabijański
Fot. AKPA

Maffashon, Julia Kuczyńska
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…