Ta fotografia poruszyła fanów gwiazdy!

Olga Figaszewska 17 lipca 2018 10:36

Madonna jest dość aktywna w mediach społecznościowych. Często publikuje na Instagramie zdjęcia ze swoimi dziećmi. Jednak rzadko zdarza się, że znajduje się na nich cała szczęśliwa gromadka! Nic dziwnego, że najnowsza fotografia wzbudziła takie poruszenie wśród jej fanów!

Dzieci Madonny na wspólnej fotografii

Gwiazda pop odwiedziła szpital w Blantyre w Malawii. W ten sposób uczciła pierwszą rocznice powstania Centrum Chirurgii i Intensywnej Opieki Dziecięcej Mercy James Centre. Okazuje się, że placówka nosi imię jednej z jej adoptowanych córek, a w podróży towarzyszyła jej szóstka dzieci! Przypomnijmy, że oprócz dwójki biologicznych dzieci – 21-letniej Lourdes i 17-letniego Rocco, wychowuje także czwórkę adoptowanych pociech.

W 2008 r. adoptowała już Davida Banda, zaś rok później Mercy James (oboje pochodzą z tego afrykańskiego kraju).  Z kolei na początku lutego 2017 r. gwiazda pop adoptowała bliźniaczki z Malawi: Estere i Stelle. Dzięki piosenkarce wychowywane w ubóstwie dziewczynki mają szansę na lepsze życie. Na bieżąco na swoim koncie zamieszcza ich zdjęcia w kolorowych, identycznych stylizacjach, a także filmiki, w których widać jak się bawią.

Mimo że Madonna mogłaby zapomnieć o małym państewku w zachodniej Afryce, wspiera tamtejsze organizacje i wciąż powraca tam z dziećmi. Zabiera je do przytułków, by mogły spotkać się ze swoimi rówieśnikami, pokazuje im jak wygląda życie tych najbiedniejszych. Dzięki temu nie zamykają oczu na cierpienia swoich rodaków i angażują się w pomoc potrzebującym.  

Zobacz najnowsze zdjęcie Madonny ze wszystkimi dziećmi!  

1/5
Madonna z dziećmi
Copyright @Instagram/Madonna
1/5

Najnowsza rodzinna fotografia Madonny ze wszystkimi pociechami

2/5
Madonna, Lourdes Leon
Copyright @East News
2/5

Madonna z córką, Lourdes Leon

3/5
Świętowanie 59 urodzin Madonny, dzieci Madonny
Copyright @Instagram @madonna
3/5

Tak świętowali 59. urodziny gwiazdy

4/5
Świętowanie 59 urodzin Madonny, dzieci Madonny
Copyright @Instagram @madonna
4/5

Madonna z córką, Lourdes Leon

5/5
Świętowanie 59 urodzin Madonny, dzieci Madonny
Copyright @Instagram @madonna
5/5

David z bliźniaczkami Estere i Stellą.

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.