Madonna przeprowadza się z dziećmi z Malawi do Lizbony
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Madonna przeprowadza się z rodziną do Lizbony! Znamy kulisy tej zaskakującej decyzji

Konrad Szczęsny 1 września 2017 17:30
Madonna przeprowadza się z dziećmi z Malawi do Lizbony
Fot. East News

Madonna przeprowadziła się do Portugalii! Gwiazda pop zdecydowała się na życiową woltę, ponieważ jej adoptowany syn, David Banda, rozpoczyna piłkarską karierę w jednym z tamtejszych klubów. Artystka od kilku miesięcy załatwiała formalności związane z przeprowadzką do tego najdalej wysuniętego na zachód europejskiego kraju. 

Polecamy też: Nie tylko z bliźniaczkami! Madonna po raz pierwszy z dziećmi na rodzinnym portrecie

Madonna przeprowadziła się z dziećmi do Portugalii

Choć Madonna w ostatnim czasie często publikowała w mediach społecznościowych zdjęcia z Portugalii, mało kto spodziewał się jej przeprowadzki do tego kraju. Jednak mówiono o tym już od maja: głównie dlatego, że paparazzi przyłapali piosenkarkę w trakcie załatwiania formalności w jednej z tamtejszych szkół. Szybko wyszło na jaw, że za całym zamieszaniem stoi adoptowany w 2006 roku syn piosenkarki, David Banda, który rozpoczyna karierę w juniorskiej drużynie „Glorioso”. 

Pomyślnie przeszedł testy wiosną tego roku, niedługo rozpocznie treningi. Będzie przebywał w ośrodku szkoleniowym Benfiki w Seixal do momentu rozpoczęcia nauki”, twierdzą informatorzy dziennika „Correio da Manhã”.

Madonna wybrała dla niego jedną z francuskojęzycznych szkół w stolicy Portugalii. 

Polecamy: Dzieci Madonny stają się królowymi Instagrama? Zobaczcie, jak stylizuje je gwiazda

Dlaczego Madonna musiała przeprowadzić się do Portugalii i gdzie zamieszka w tym kraju?

Gdyby nie decyzja Madonny, rozwijanie kariery piłkarskiej 11-letniego Davida Bandy nie byłoby możliwe.

Transfery młodocianych zawodników rządzą się swoimi prawami. Najczęściej wymagają one od prawnych opiekunów piłkarza przeprowadzki wraz z dzieckiem”, podkreśla serwis transfery.info.

Informatorzy portugalskiego tygodnika „Visão” twierdzą natomiast, że Madonna zamieszka w XIX-wiecznym budynku w miejscowości Sintra, która mieści się 30 kilometrów na północny-zachód od Lizbony. Na jego kupno miała wydać bajońską sumę... 7,5 miliona euro!

Polecamy też: Lourdes będzie gwiazdą? Córka Madonny najgorętszym nazwiskiem show-biznesu!

Kim jest David Banda?

David Banda to jedno z czwórki adoptowanych dzieci piosenkarki. Proces związany ze zdobyciem prawnej opieki nad nim rozpoczął się dla piosenkarki i jej ówczesnego partnera w 2006 roku. 11-letni dziś chłopiec pochodzi z Malawi. W roku jego adopcji piosenkarka założyła wraz z Michaelem Bergiem fundację Raising Malawi, która pomaga sierotom z tego kraju.

 Dzieci Madonny

Królowa pop ma szóstkę dzieci: dwójkę biologicznych (urodzoną w 1996 roku córkę Lourdes Leon oraz syna Rocco Ritchiego, urodzonego w 2000 roku) i czwórkę adoptowanych Malawijczyków: Davida (adoptowany w 2006 roku), Chifundo (adoptowaną po trzyletnim procesie w 2009 roku) oraz dwie bliźniaczki: Stellę i Esther, adoptowane w tym roku. Wszystkie dzieci pochodzą z tego samego sierocińca w Malawi.

Polecamy też: Madonna potwierdziła adopcję dwójki dzieci z Malawi i zdradziła ich płeć

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.