Maciej Stuhr, VIVA! 22/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Maciej Stuhr nie chciał wzbudzać sensacji w PKP. Internauci zachwycili się jego postawą 

"Jest pan klasą samą w sobie"

Dorota Falkowska 16 sierpnia 2022 21:03
Maciej Stuhr, VIVA! 22/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Znanego aktora na trasie Warszawa-Łódź spotkało pewne zaskoczenie. Okazało się, że na miejscu uprzednio przez niego zarezerwowanym już ktoś siedzi. Reakcja Macieja Stuhra na całą sytuację bardzo zaskoczyła fanów. 

Internauci zachwyceni postawą Macieja Stuhra. Chodzi o zajęcie miejsce w PKP

W sezonie wakacyjnym popularność polskich kolei zdecydowanie wzrasta. Jak co roku wagony przepełnione są podróżnymi udającymi się na letnie wycieczki i urlopy, a także, jak w przypadku Macieja Stuhra, do pracy. Aktor miał do pokonania trasę Warszawa-Łódź, na którą kupił wcześniej bilet z zarezerwowanym miejscem. Gdy dotarł do swojego wagonu, okazało się, że ktoś go już uprzedził. Spokojna reakcja aktora, którą opisał na swoim profilu na Facebooku, zrobiła na internautach wrażenie. Maciej Stuhr nie chcąc podejmować dyskusji o wykupione miejsce, odpuścił i... usiadł na schodkach pomiędzy wagonami. 

"Do Łodzi na plan pociągiem. Ktoś siedzi na moim miejscu, no ale trudno. Lepiej sobie w spokoju siedzieć na schodku między wagonami, niż wzbudzać sensację", podpisał zdjęcie z podróży Maciej Stuhr. "Bardzo miła podróż", dodał na końcu. 

Czytaj również: Maciej Stuhr o problemach z alkoholem. W wyjściu z nich pomogła mu jedna osoba…

Śledzący konto aktora zareagowali na jego skromną i spokojną reakcję bardzo entuzjastycznie.

"Normalnie w takiej sytuacji powinno się przeprosić i pokazać bilet z miejscem. Jest pan klasą samą w sobie. I ma pan tyle taktu i pokory. Pozdrawiam. Fajnie czasami zmienić perspektywę patrzenia ze schodka",

"Za to pana lubię. Przed chwilą na scenie ze Stingiem, a dziś siedzący na schodkach w wagonie. Zwykły facet bez pozerstwa", czytamy pod zdjęciem.  

Zobacz też: Maciej Stuhr z żoną przyjęli do domu rodzinę z Ukrainy: „Szanse, żeby dołączył ich syn są małe”

Maciej Stuhr nie chciał wzbudzać sensacji w PKP. Internauci zachwyceni jego postawą 
Fot. VIPHOTO/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.