Maciej Stuhr, VIVA! 22/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
WYDARZENIE

Już wkrótce niezwykłe spotkanie Mariusza Szczygła i Macieja Stuhra!

Poznaj szczegóły wydarzenia MasterClass. Sztuka Konwersacji

Redakcja VIVA! 16 stycznia 2019 15:44
Maciej Stuhr, VIVA! 22/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Po sukcesie dotychczasowych spotkań MasterClass. Sztuka konwersacji pora na kolejne inspirujące rozmowy. Kolejne wydarzenie cyklu, rozmowę z Maciejem Stuhrem poprowadzi Mariusz Szczygieł.

Masterclass. Sztuka Konwersacji: Maciej Stuhr i Mariusz Szczygieł

Spotkanie odbędzie się 11 lutego o godzinie 19.30 na 50 piętrze apartamentowca Złota 44 z widokiem za całą Warszawę. Podczas wieczoru goście będą mieli możliwość rozmowy z pozostałymi uczestnikami.  Każde spotkanie zaczyna się od recitalu światowej sławy artysty z impresariatu Stowarzyszenia im. Ludwiga von Beethovena. Wieczór zwieńczy elegancka kolacja przygotowana przez utalentowanych warszawskich szefów kuchni. Wszyscy goście, którzy zakupią udział w tym spotkaniu, otrzymają zaproszenie na uroczystą premierę filmu Planeta Singli 3, która odbędzie 4.02 w Złotych Tarasach w Warszawie. Bilety do nabycia przez Hitsalonik.pl lub Evenea.pl.

MasterClass. Sztuka konwersacji to cykl kameralnych spotkań przy jednym stole dla tych, którzy celebrują chwile i dla których niewyreżyserowany spektakl twórczej rozmowy i wymiany myśli z drugim człowiekiem stanowi wartość samą w sobie. Koncepcja spotkań oparta jest na zawodowym doświadczeniu w przeprowadzeniu wywiadów psychologicznych z osobistościami świata kultury, biznesu i polityki.

Projekt został zainaugurowany na rynku w lutym 2018 roku Edipresse Polska wraz z prowadzącą Małgorzatą Domagalik przeprowadziło spotkania z osobowościami ze świata kultury, sztuki i biznesu. Gościliśmy Andrzeja Seweryna, Wojciecha Pszoniaka, Dominikę Kulczyk, Romana Polańskiego, Jerzego Stuhra, Jerzego Bralczyka, Krystynę Jandę i Roberta Biedronia. Od sierpnia 2018 roku do projektu w roli prowadzącego dołączył Mariusz Szczygieł.

Spotkania odbywają się dzięki wsparciu: Złota44, Nespresso, Flaming&Co, Albert Riele, Archidzieło, Agencja Bloom Box, Noble Concierge, Max Benjamin, Stowarzyszenie im. Ludwiga von Beethovena oraz Steinway&Sons. 

Master Class Maciej Stuhr
Fot. Materiały promocyjne

Maciej Stuhr, VIVA! 22/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.