Z ŻYCIA GWIAZD

Żona Macieja Rybusa jest w szóstym miesiącu ciąży! „Piłkarz nie posiada się ze szczęścia!”

To będą bliźniaki!

Weronika Kostyra 27 kwietnia 2018 11:00

Niecały miesiąc temu Maciej Rybus oświadczył się swojej ukochanej, a kilka dni temu zaskoczył wszystkich informacją, że jest już po ślubie. 17 marca para stanęła na ślubnym kobiercu, jednak cała uroczystość była utrzymana w sekrecie. Fani byli zaskoczeni tak ekspresowym tempem. Największą ciekawość budziła tajemnicza panna młoda. Długo nie było znane jej imię, ukochany ukrywał też inne dotyczące jej informacje. W końcu mediom udało się dowiedzieć, że piękna żona reprezentanta Polski ma na imię Lana i pochodzi z Osetii. Para poznała się w hotelu w Moskwie, gdzie pracowała Lana.

Maciej Rybus zostanie ojcem

Teraz na jaw wychodzą okoliczności tajemniczego i bardzo szybkiego ślubu. Portal pudelek.pl podaje, że wybranka Macieja Rybusa jest w ciąży! Podobno w środowisku sportowym plotki na ten temat krążyły już od pewnego czasu. „Otoczenie Maćka huczy od plotek, że piłkarz już wkrótce zostanie tatą. Mało tego, Lana jest podobno w ciąży bliźniaczej. Piłkarz nie posiada się ze szczęścia, chociaż nie ukrywał swojego zaskoczenia całą sytuacją i dlatego tak szybko podjął decyzję o ślubie”, podaje źródło Pudelka.

Żona piłkarza usuwa komentarza z pytaniami o ciążę i gratulacjami, mimo że niektóre z jej zdjęć w mediach społecznościowych rzeczywiście sugerują ciążę. Jak podaje pudelek.pl, zakochanych spotkało podwójne szczęście, bowiem para spodziewa się bliźniaków! „Ta sprawa ich zaskoczyła, ale nie wahali się ze ślubem. Są przekonani, że mimo krótkiego stażu uda się im, a dzieci dopełnią ich związek”, mówi dla Pudelka informator.

Serdecznie gratulujemy!

Ślub Macieja Rybusa

Informację o ślubie Macieja Rybusa udostępnił na swoim Twitterze rosyjski dziennikarz Adam Zubajrajew. „Stosunki między Polską, a Osetią zostały umocnione. Szczęścia młodej parze!”, podpisał zdjęcie z nowożeńcami.

Dopiero później fotografią z żoną podzielił się piłkarz Lokomotiv Moskwa. Wybranka piłkarza zachwyciła piękną, koronkową suknią ślubną z długim trenem. Lana wystąpiła również w tradycyjnym rosyjskim stroju.

W lutym Maciej Rybus oświadczył się swojej ukochanej. Piłkarz pochwalił się również ogromnym pierścionkiem z brylantem, który jej ofiarował. A fotografię opatrzył jedynie podpisem: „Powiedziała „Tak”. 

 

Не помним дней, но помним моменты...💫

Post udostępniony przez Лана👸🏻 (@___lanochka___)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.