To będą bliźniaki!

Weronika Kostyra 27 kwietnia 2018 11:00

Niecały miesiąc temu Maciej Rybus oświadczył się swojej ukochanej, a kilka dni temu zaskoczył wszystkich informacją, że jest już po ślubie. 17 marca para stanęła na ślubnym kobiercu, jednak cała uroczystość była utrzymana w sekrecie. Fani byli zaskoczeni tak ekspresowym tempem. Największą ciekawość budziła tajemnicza panna młoda. Długo nie było znane jej imię, ukochany ukrywał też inne dotyczące jej informacje. W końcu mediom udało się dowiedzieć, że piękna żona reprezentanta Polski ma na imię Lana i pochodzi z Osetii. Para poznała się w hotelu w Moskwie, gdzie pracowała Lana.

Maciej Rybus zostanie ojcem

Teraz na jaw wychodzą okoliczności tajemniczego i bardzo szybkiego ślubu. Portal pudelek.pl podaje, że wybranka Macieja Rybusa jest w ciąży! Podobno w środowisku sportowym plotki na ten temat krążyły już od pewnego czasu. „Otoczenie Maćka huczy od plotek, że piłkarz już wkrótce zostanie tatą. Mało tego, Lana jest podobno w ciąży bliźniaczej. Piłkarz nie posiada się ze szczęścia, chociaż nie ukrywał swojego zaskoczenia całą sytuacją i dlatego tak szybko podjął decyzję o ślubie”, podaje źródło Pudelka.

Żona piłkarza usuwa komentarza z pytaniami o ciążę i gratulacjami, mimo że niektóre z jej zdjęć w mediach społecznościowych rzeczywiście sugerują ciążę. Jak podaje pudelek.pl, zakochanych spotkało podwójne szczęście, bowiem para spodziewa się bliźniaków! „Ta sprawa ich zaskoczyła, ale nie wahali się ze ślubem. Są przekonani, że mimo krótkiego stażu uda się im, a dzieci dopełnią ich związek”, mówi dla Pudelka informator.

Serdecznie gratulujemy!

Ślub Macieja Rybusa

Informację o ślubie Macieja Rybusa udostępnił na swoim Twitterze rosyjski dziennikarz Adam Zubajrajew. „Stosunki między Polską, a Osetią zostały umocnione. Szczęścia młodej parze!”, podpisał zdjęcie z nowożeńcami.

Dopiero później fotografią z żoną podzielił się piłkarz Lokomotiv Moskwa. Wybranka piłkarza zachwyciła piękną, koronkową suknią ślubną z długim trenem. Lana wystąpiła również w tradycyjnym rosyjskim stroju.

W lutym Maciej Rybus oświadczył się swojej ukochanej. Piłkarz pochwalił się również ogromnym pierścionkiem z brylantem, który jej ofiarował. A fotografię opatrzył jedynie podpisem: „Powiedziała „Tak”. 

 

Не помним дней, но помним моменты...💫

Post udostępniony przez Лана👸🏻 (@___lanochka___)

1/8
Maciej Rybus i jego żona Lana
Copyright @Instagram @lanochka
1/8

Maciej Rybus i jego nowo poślubiona piękna żona Lana

2/8
Maciej Rybus i jego żona Lana
Copyright @Instagram @lanochka
2/8

Wedla plotek para niebawem zostanie rodzicami

3/8
Maciej Rybus i jego żona Lana
Copyright @Twitter
3/8

Czy Lana rzeczywiście jest w ciąży?

4/8
Maciej Rybus i jego żona Lana
Copyright @Instagram @lanochka
4/8

Maciej Rybus ma niedługo zostać ojcem

5/8
Maciej Rybus i jego żona Lana
Copyright @Twitter
5/8

„Otoczenie Maćka huczy od plotek, że piłkarz już wkrótce zostanie tatą. Mało tego, Lana jest podobno w ciąży bliźniaczej. Piłkarz nie posiada się ze szczęścia, chociaż nie ukrywał swojego zaskoczenia całą sytuacją i dlatego tak szybko podjął decyzję o ślubie”, podaje źródło Pudelka.

6/8
Maciej Rybus i jego żona Lana
Copyright @Instagram @lanochka
6/8

Żona piłkarza usuwa komentarza z pytaniami o ciążę i gratulacjami, mimo że niektóre z jej zdjęć w mediach społecznościowych rzeczywiście sugerują ciążę.

7/8
Maciej Rybus i jego żona Lana
Copyright @Instagram @lanochka
7/8

Para poznała się w hotelu w Moskwie, gdzie pracowała Lana.

8/8
Rybus jest w ciąży, Maciej Rybus będzie ojcem FB
Copyright @East News
8/8

Maciej Rybus w reprezentacji Polski

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.