Maciej Rybus i jego żona Lana
Fot. Instagram @lanochka
O TYM JEST GŁOŚNO

Maciej Rybus został ojcem! Pokazał zdjęcie dziecka z porodówki

Zdradził jego płeć i imię. Chłopiec czy dziewczynka?

Konrad Szczęsny 14 stycznia 2021 09:16
Maciej Rybus i jego żona Lana
Fot. Instagram @lanochka

To dla niego wielka radość. Maciej Rybus poinformował w mediach społecznościowych, że został po raz drugi ojcem. Zamieścił zdjęcie z porodówki i zdradził płeć oraz imię drugiego dziecka.

Maciej Rybus został po raz drugi ojcem. Płeć i imię dziecka

Zawodnik reprezentacji Polski, grający na pozycji pomocnika i obrońcy, radosną nowiną podzielił się w mediach społecznościowych. Na zdjęciu ze szpitala trzyma maleństwo na rękach. Wiadomo, że Maciej Rybus wraz z żoną Laną powitali na świecie synka, któremu zdecydowali się nadać piękne imię. 

„Adrianek dołączył do naszej rodziny. Mama i dziecko czują się dobrze”, podpisał fotografię piłkarz.

Ten wybór jest dosyć oryginalny i nietypowy, jeśli chodzi o polski show-biznes. W ostatnim czasie najpopularniejszy był zdecydowanie Henryk (dziecko Barbary i Rafała Szatanów oraz Małgorzaty i Radosława Majdanów). Jakub to z kolei imię, które wybrali dla synka Agnieszka Radwańska i Dawid Celt, Laurę powtali na świecie Anna i Robert Lewandowscy, zaś Nenę Lara Gessler i Piotr Szeląg.

Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy!

 

Maciej Rybus – żona, pierwszy synek, ślub

Gracz Lokomotiwu Moskwa wziął ślub z piękną Rosjanką Laną 18 marca 2018 roku po zaledwie dwóch miesiącach od zaręczyn. Co ciekawe, zdecydowali się na dwie uroczystości: jedną w ojczyźnie panny młodej, drugą w Polsce. W trakcie tej pierwszej, we Władykaukazie, Lana Rybus zachwycała stylizacjami. Jedna nawiązywała do kultury regionalnej, druga zaś była zdobiona koronkami i miała fason syreny.

Z kolei w Polsce postawiła na klasykę z nutą oryginalności: długą, białą suknię z falbanami oraz mocno wyeksponowanym dekoltem. 

W roku ślubu powitali również na świecie pierwsze dziecko. Na świat przyszedł wówczas ich synek, któremu nadali imię Robert. O tym, że jego ukochana jest w drugiej ciąży, Maciej Rybus poinformował w październiku 2020 roku. Maleństwo miało przyjść na świat w lutym. Ostatecznie chłopiec urodził się 11. stycznia 2021 roku. 

Mama Macieja Rybusa o narodzinach wnuka

Pod zamieszczoną w mediach społecznościowych fotografią od razu zaroiło się od gratulacji i życzeń zdrowia dla malucha. Z radości nie posiada się również mama piłkarza, która nie mogła ukryć szczęścia w rozmowie z dziennikarzami „Super expressu”.

„Jestem szczęśliwą babcią, duma mnie rozpiera. Kocham moje wnuki, tak samo mocno jak mój syn. Cieszę się, że Maciek ma drugiego syna. Najważniejsze, że chłopiec jest zdrowy. To jest priorytet, bo czasy mamy trudne. Maciek wraz z Laną planowali drugie dziecko i teraz Robert ma już brata. Ładny chłopak”, podkreśliła podekscytowana Beata Kalicka.  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.