Z ARCHIWUM VIVY!

Ich wspólne pojawienie się na salonach wywołało poruszenie!

Przypominamy pierwszą wspólną sesję Macieja Myszkowskiego z synem, Leonem

VIVA! 16 marca 2018 20:00

Na ostatnim pokazie kolekcji Anety Kręglickiej stworzonej dla marki L’AF pojawiła się plejada polskich gwiazd. Wśród zaproszonych gości znalazł  się również Maciej Myszkowski, któremu towarzyszył najstarszy syn, Leon. Panowie wzbudzili spore zainteresowani mediów. Czy 17-latek pójdzie w ślady taty i wkrótce zobaczymy go na wybiegu czy kampanii reklamowej?

Leon Myszkowski pójdzie w ślady Macieja Myszkowskiego?

17-letni Leon Myszkowski, syn wokalistki Justyny Steczkowskiej oraz architekta i niegdyś modela Macieja Myszkowskiego, zaistniał w polskim show-biznesie na początku 2015 r. Wtedy to na kanale Youtube zaczął publikować filmiki, w których gotował i opowiadał o swoich autorskich przepisach na swoje ulubione potrawy. Dwa lata nastolatek wydał swoją pierwszą książkę kulinarną - Kuchnia Leona.

Po słynnych rodzicach, oprócz licznych talentów, odziedziczył również urodę. Nie można było przejść obojętnie obok jego stylizacji nastolatka. Leon Myszkowski postawił na klasyczną czerń i odrobinę streetwearu. „Pokaz mody L’AF by Aneta Kreglicka #l’affashionshow intrygujacy, piękny i zarazem pierwszy pokaz mody, który oglądałem z moim synem Leonem”, napisał na Instagramie Maciej Myszkowski.

Być może Leon Myszkowski pójdzie w ślady ojca. Już jako 14-latek zadebiutował na wybiegu. Wraz z innymi młodymi modelami prezentował sportowe ubrania. Już wtedy mimo młodego wieku miał zadatki na modela.

Ich wspólne pojawienie się na salonach wywołało poruszenie! Przypominamy pierwszą wspólną sesję Macieja Myszkowskiego z synem, Leonem z 2006 roku! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.