Lana Del Rey, Lana Del Rey o Trumpie, Lana Del Rey przeklęła Trumpa
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Niechęć Lany Del Rey do Donalda Trumpa przybrała nieoczekiwaną formę. Piosenkarka... rzuciła klątwę na prezydenta USA!

Konrad Szczęsny 26 lipca 2017 07:00
Lana Del Rey, Lana Del Rey o Trumpie, Lana Del Rey przeklęła Trumpa
Fot. East News

W najnowszym wywiadzie, który przeprowadzono w ramach promocji najnowszego krążka Lany Del Rey  wokalistka przyznała, że próbowała rzucić klątwę na prezydenta USA Donalda Trumpa. Gwiazda na początku 2017 r. zamieściła na Twitterze wpisy w tajemniczymi datami i – jak się zwierzyła — był to czas, w którym czarownice miały przeklinać prezydenta Stanów Zjednoczonych!

 

Polecamy też: Słowa Donalda Trumpa o Brigitte Macron wywołały skandal. Prezydent USA jest seksistą i mizoginem?

 

Lana Del Rey o klątwie rzuconej na Donalda Trumpa

 

Lana Del Rey w rozmowie z NME.com potwierdziła, że w lutym 2017 r. podjęła próbę rzucenia uroku na Donalda Trumpa.

 

Wierzę w potęgę myśli, które są niezwykle silne, przechodzą w słowa, a następnie w działanie. Dzięki temu możliwe jest fizyczne dokonywanie zmian”, zwierzyła się piosenkarka.

 

Chciała tego dokonać, zamieszczając w Internecie wpisy w tajemniczymi datami. 

 

Tak, zrobiłam to osobiście. Robię wiele tego rodzaju g*wna”, wyznała.

 

Klątwa miała dotyczyć utraty władzy przez Donalda Trumpa. Choć nadal pozostaje on prezydentem USA Lana Del Rey wierzy, że niedługo urok odniesie zamierzony efekt.

 

Polecamy też: Rasista, mizogin, populista. Podczas ostatniej debaty prezydenckiej Donald Trump znów wywołał skandal

 

Wpis Lany Del Rey na Twitterze

 

Lana Del Rey zamieściła feralny wpis na Twitterze 24 lutego 2017 r. Brzmiał on „Równo o północy 24 lutego, 26 marca, 24 kwietnia, 23 maja. Listę składników można znaleźć w internecie”, napisała gwiazda na swoim oficjalnym profilu. Artystka opatrzyła wpis zdjęciem, na którym pokazuje literę "B" w języku migowym. 

 

 

Od razu akt ten połączono z głośno akcją, którą organizowały wówczas czarownice i inne osoby, zajmujące się na co dzień magią. Rzucały one klątwę na Donalda Trumpa w nadziei, że prezydent USA ustąpi z urzędu. Rytuał odbywać się miał wielokrotnie – właśnie w dniach, które we wpisie wymieniła Lana Del Rey. 

 

Polecamy też: Prezydent Trump będzie miał proces? Pozew kobiety oskarżającej go o molestowanie wpłynął do nowojorskiego sądu

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?