Lady Gaga, Bradley Cooper
Fot. PAP
Z ŻYCIA GWIAZD

Lady Gaga i Bradley Cooper nie ujawnili swojego romansu przez... umowę z Iriną Shayk?!

Para nigdy nie potwierdziła, czy coś ich łączyło

Ksenia Krasko 3 sierpnia 2020 11:25
Lady Gaga, Bradley Cooper
Fot. PAP

Plotki o związku Lady Gagi i Bradleya Coopera pojawiły się zaraz po premierze ich wspólnego filmu Narodziny gwiazdy. W bardzo przekonujący sposób zagrali kochanków, dlatego fanom wydawało się, że ich romans trwa również w prawdziwym życiu. Potwierdzeniem miały być m.in. ich wspólne zdjęcia, na których widać było, że są sobie wyjątkowo bliscy, a słynny występ na rozdaniu Oscarów przeszedł do historii... Kiedy Cooper rozstał się z Iriną Shayk w maju 2019 roku, uznano, że winna jest Gaga. Jeśli parę łączyło coś więcej niż tylko przyjaźń, dlaczego nigdy tego nie ujawnili?

Romans Lady Gagi i Bradleya Coopera. Dlaczego się nie ujawnili?

Plotek o domniemanym romansie Lady Gagi i Bradleya Coopera było tak wiele, że sama wokalistka postanowiła zabrać głos. Jak przyznała w wywiadzie dla magazynu Elle, ich bliska relacja miała wypromować film. „Bradley i ja ułożyliśmy historię miłosną. Chcieliśmy, aby ludzie uwierzyli w naszą miłość, poczuli ją na rozdaniu Oscarów. Tworzyliśmy scenariusz, ciężko nad tym pracowaliśmy”, mówiła wtedy.

Nie uciszyło to jednak kolejnych doniesień o ich związku. Po rozstaniu Iriny Shayk i Bradleya Coopera, tabloid In Touch informował na przykład, że para zamieszkała razem w Nowym Jorku. Pisano, że wokalistka pozbywa się rzeczy Iriny i czuje się jak prawdziwa pani domu w rezydencji aktora.

Jeszcze później ujawniono, że Cooper miał zamiar się oświadczyć. Podobno miał już pierścionek, ale nigdy nie odważył się zrobić decydującego kroku. Artystka wierzyła, że z czasem zada jej to ważne pytanie, ale aktor stwierdził, że jednak nie jest gotowy. Przyjaciele Lady Gagi mówili wtedy, że złamał jej serce. Widywano ją z różnymi mężczyznami, aż ustatkowała się u boku Michaela Polansky’ego, z którym dziś jest szczęśliwa.

Lady Gaga, Bradley Cooper
Fot. Getty Images

Jeśli relacja wokalistki i aktora miała miejsce, dlaczego nigdy nie ujawnili, co ich łączy? Podobno byli gotowi, ale przeszkodziła im umowa, zawarta przez Coopera z byłą partnerką, Iriną Shayk. Jak donosi magazyn Star, modelka zobowiązała aktora, że po rozstaniu żadna ze stron nie będzie upubliczniać związku z kimś innym przez co najmniej sześć miesięcy. W tym czasie uczucie Gagi i Coopera wygasło.

Co ciekawe, niektóre źródła informują, że aktor nie zdołałby sobie ułożyć życia z wokalistką ze względu na swoją matkę, Glorię Cooper. Nie jest tajemnicą, że Bradley jest „synkiem mamusi” i często robi to, co ona mu mówi. Podobno to Gloria odpowiedzialna była za rozpad związku Coopera z Renee Zellweger. Jak mówią, historia powtórzyła się z Iriną Shayk, a później z Lady Gagą. 

Bradley Cooper i Irina Shayk - tajemnice związku pary
Fot. Getty Images

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.