Jakub Wesołowski, Agnieszka Szczurek-Wesołowska, Warszawa, 16.05.2016 rok
Fot. VIPHOTO/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Pilne wieści z domu gwiazdy Na Wspólnej. Kuba Wesołowski ma powód do radości

Trwa wielkie odliczanie!

Olga Figaszewska 10 kwietnia 2024 06:45
Jakub Wesołowski, Agnieszka Szczurek-Wesołowska, Warszawa, 16.05.2016 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Jakub i Agnieszka Wesołowscy przekazali fantastyczną wiadomość. Ich rodzina wkrótce się powiększy. Ulubieniec widzów znowu będzie ojcem. Ukochana artysty podzieliła się z fanami uroczym kadrem za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Agnieszka Wesołowska zostanie mamą. Żona Kuby Wesołowskiego przekazała radosne wieści

Fani pokochali go za role w Na Wspólnej, Czasie honoru czy Ojcu Mateuszu. Jakub Wesołowski cieszy się od lat ogromnym uznaniem widzów, którzy mocno mu kibicują i śledzą losy swojego ulubieńca. Tym razem również pospieszyli z gratulacjami! Kuba Wesołowski i jego żona Agnieszka niedługo będą świętować dziesiątą rocznicę ślubu. Pobrali się 14 czerwca 2014 roku w  kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Starej Miłosnej.  

Ale ten rok będzie dla nich wyjątkowy jeszcze z jednego powodu. Zakochani po raz drugi zostaną rodzicami. Agnieszka Wesołowska przekazała, że ich rodzina wkrótce się powiększy.

Czytaj też: Zachwycili występem w finałowym odcinku ''Czas na Show. Drag Me Out''. Publiczność zaniemówiła

Jakub Wesołowski
Fot. fot. Mieszko Piętka/AKPA

Dziennikarka zamieściła w mediach społecznościowych wpis, na którym widać ciążowe krągłości. Zdjęcia opatrzyła zabawnym opisem. „Ostatnio drewniana ściana prysznica w naszej łazience była jakby mniej wypukła”, wyznała. Na razie para nie zdradziła, czy spodziewają się synka, czy córeczki. Internauci pospieszyli z gratulacjami!

Małżonkowie są już rodzicami Róży. Jedna z internautek zwróciła uwagę, że między rodzeństwem będzie osiem lat różnicy. „To duża różnica… i to, i to jedynakiem”, pisała.

Ukochana Jakuba Wesołowskiego miała na to jedną, krótką odpowiedź – „Życie! ”.

Gratulujemy! Życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze! 

Czytaj też: Antoni Pawlicki potwierdził medialne doniesienia o rodzinie. Aktor nie ukrywa dłużej prawdy!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.