Edyta Zając, VIVA! 10/2017
Fot. Aldona Karczmarczyk
O TYM SIĘ MÓWI

Zaskakujące wyznanie Jakuba Rzeźniczaka: „Kibicuję żonie w Tańcu z Gwiazdami

Edyta Zając potwierdziła z kolei niedawno rozstanie z piłkarzem...

Rafał Kowalski 7 lutego 2020 08:00
Edyta Zając, VIVA! 10/2017
Fot. Aldona Karczmarczyk

Już za miesiąc Edyta Zając stanie przed kolejnym zawodowym wyzwaniem. I to na oczach całej Polski. Piękna modelka zgodziła się wziąć udział w Tańcu z gwiazdami, a więc od marca w każdy piątkowy wieczór będziemy mogli podziwiać na antenie Polsatu talent i wdzięk 32-latki. Okazuje się, że przed telewizorem zasiadać będzie też Jakub Rzeźniczak – do niedawna ukochany Edyty Zając.

Edyta Zając w Tańcu z gwiazdami. Komentarz Kuby Rzeźniczaka

W ostatniej rozmowie z Super Expressem uzdolniony piłkarz zdradził dziennikarzowi, że zamierza trzymać kciuki za Edytę. W swojej wypowiedzi zachował ciepło, elegancję, a nawet użył słowa żona, choć para nie jest już razem. „Oczywiście, że będę żonie kibicował. Mam nadzieję, że zajdzie jak najdalej. Pięknie wygląda, ma duży talent i potrafi tańczyć”, powiedział w SE.pl Kuba Rzeźniczak i dodał, że swoją opinię opiera na własnych doświadczeniach. „Przetańczyliśmy wiele nocy. Mam nadzieję, że pójdzie jej doskonale”, wyznał obrońca Wisły Płock.

Przypomnijmy, że po tym, jak media w czerwcu 2019 roku rozpisywały się na temat rozstania Edyty Zając i Kuby Rzeźniczaka, we wrześniu modelka w końcu potwierdziła plotki. „Muszę przyznać, że ostatni okres nie jest dla mnie zbyt przychylny. Swoje przeszłam. Przyszedł odpowiedni czas, bym przyznała, że moje małżeństwo się zakończyło. Podjęłam odpowiednie kroki rozwodowe. Zastanawiałam się nad tym długo. Takie decyzje nie są proste, ale zmusiły mnie do tego pewne sytuacje, które zadziały się w ostatnim czasie. To była najtrudniejsza decyzja w moim życiu. Ona też kosztowała mnie najwięcej”, wyznała 32-latka w Dzień Dobry TVN.

Chwilę wcześniej Jakub Rzeźniczak przyznał w jednym z wywiadów, że ma córkę z innej relacji. „Nie mam w zwyczaju komentować życia prywatnego, dlatego powiem krótko. Tak, mam córkę, którą bardzo kocham. I wbrew temu, co się pisze, mam z nią stały kontakt i razem z jej mamą uczestniczę w jej wychowaniu”, mówił gwiazdor Wisły Płock w rozmowie z Weszło.com.

Myślicie, że para ma jeszcze szanse na naprawdę swojego związku? A może po prostu jako byli partnerzy Jakub i Edyta się przyjaźnią? Tak czy tak, my również czekamy na występy modelki w telewizji Polsat. Będzie się działo! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Edyta Zając (@edyta_zajac)

Edyta Zając-Rzeźniczak i Jakub Rzeźniczak - rozstanie
Fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.