Księżniczka Charlotte, oficjalne zdjęcie z okazji 6. urodzin
Fot. Rex Features/East News/Shutterstock
BRYTYJSKA RODZINA KRÓLEWSKA

Księżniczka Charlotte przeżywa chorobę królowej. Zrobiła jej wyjątkowy prezent

Wiadomo również, kim córka Kate i Williama chce zostać w przyszłości!

Konrad Szczęsny 2 marca 2022 18:04
Księżniczka Charlotte, oficjalne zdjęcie z okazji 6. urodzin
Fot. Rex Features/East News/Shutterstock

Ostatni czas jest niezwykle trudny dla Elżbiety II. Brytyjska monarchini zmaga się z zakażeniem koronawirusem. O jej zdrowie drżą poddani oraz bliscy. Wśród nich jest m.in. księżniczka Charlotte. Okazuje się, że córka księżnej Kate i księcia Williama złożyła rodzicom wyjątkową obietnicę. Wiadomo również, czym chce się zajmować w przyszłości!

Elżbieta II zakażona koronawirusem. Reakcje księżniczki Charlotte

Odwołane spotkania, sensacyjne doniesienia, spekulacje – tak wygląda rzeczywistość w mediach w ostatnim czasie, gdy wspomina się o królowej Elżbiecie II. Odkąd potwierdzono, że brytyjska monarchini zaraziła się koronawirusem, jej bliscy oraz poddani wstrzymali oddech. Okazuje się, że jedną z najbardziej przejętych osób jest... księżniczka Charlotte.

Prawnuczka władczyni bardzo chciałaby ją wesprzeć w tym trudnym czasie.

Charlotte zdaje sobie sprawę, że jej Gan-Gan [pseudonim królowej - red.] jest chora i jest bardzo zaniepokojona. Jest bardzo miłą dziewczynką i maluje obrazy i prosi każdego dorosłego w zasięgu ręki o pomoc w upieczeniu babeczek jako drobnego prezentu. Robi straszny bałagan, ale jest tak urocza, że ​​nikomu to nie przeszkadza”, zdradza informator „Womans’s Day”.

Na tym jednak nie koniec!

Czytaj także: Tak brzmiałoby przemówienie królowej Elżbiety II na wypadek wybuchu III wojny światowej?!

Wiadomo, kim księżniczka Charlotte chce zostać w przyszłości

Przy okazji wyszło również na jaw, jaki zawód chciałaby uprawiać w przyszłości jedyna córka księżnej Kate i księcia Williama. Okazuje się, że wpływ na ten wybór miała... pandemia koronawirusa.

„Charlotte mówiła o tym, że chce zostać pielęgniarką, kiedy dorośnie, tak jak bohaterowie NHS, którym klaskali podczas pandemii. Od wielu dni prosi o możliwość pomocy przy królowej! Obiecuje, że zaopiekuje się Gan-Gan”, relacjonuje informator gazety.

A co na to Elżbieta II? Podobno monarchini jest głęboko wzruszona postawą prawnuczki i w czasie izolacji wiele myśli o swoich bliskich.

„Jej Wysokość od miesięcy pochłaniało radzenie sobie z całym chaosem, który od jakiegoś czasu towarzyszy jej rodzinie. I raz za razem książę i księżna Cambridge byli na posterunku. Kiedy tylko będzie mogła, zaprosi ich na herbatę, aby osobiście wyrazić wdzięczność – i powtórzyć, że myśli, że będą wspaniałymi królem i królową, kiedy nadejdzie czas”, podkreśla osoba blisko związana z pałacem.

Taki gest jest z pewnością ważny dla wnuka królowej i jego małżonki. W ostatnim czasie codzienne obowiązki dały im się mocno we znaki.

„William i Kate robią, co w ich mocy – w imieniu królowej – by sprostać oczekiwaniom, ale wydaje się, że nie ma to znaczenia, kiedy inni członkowie rodziny podchodzą do wykonywania obowiązków lekkomyślnie. William był przez to bardzo zestresowany, ale Kate uspokoiła go”, mówi poddany pary.

Jak widać, szybkie wyzdrowienie królowej jest dla jej bliskich oraz poddanych priorytetem!  

Czytaj także: Wołodymyr Zełenski wzruszony gestem Kate i Williama. Prezydent Ukrainy podziękował książęcej parze

Księżniczka Charlotte, Norfolk, Wielka Brytania, 25.12.2019 rok
Fot. Rex Features/East News

Księżniczka Charlotte, Norfolk, Wielka Brytania, 25.12.2019 rok

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?