Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan i książę Harry spodziewają się chłopca czy dziewczynki? 

Tajemnicę zdradziła Serena Williams!

Olga Figaszewska 8 kwietnia 2019 06:58
Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News

Do wielkiego dnia księżna Meghan i książę Harry mogą odliczać już dni. Wkrótce na świecie pojawi się ich pierwsze dziecko. Fani brytyjskiej rodziny królewskiej z zapartym tchem wyczekują radosnych wieści. Wciąż trwają spekulacje na temat płci czy imienia pociechy księżnej Sussex. Tymczasem... prawdę zdradziła przyjaciółka Meghan. Serena Williams w jednym z wywiadów powiedziała za dużo? 

Serena Wiliams zdradziła płeć dziecka Meghan i Harry'ego?

Księżną Meghan i Serenę Williams łączy niezwykła przyjaźń. Sportsmenka pojawiła się na ślubie książęcej pary, a także była obecna na baby shower, które odbyło się w Nowym Jorku. Tenisistka sama dwa lata temu została mamą wiec nic nie stoi na przeszkodzie, by ukochana Harry'ego czerpała z jej doświadczenia.

W jednym z ostatnich wywiadów tenisistka zdradziła, że księżna spodziewa się... córeczki?! „Moja przyjaciółka jest właśnie w ciąży. Ciągle mówi o swoim dziecku: ,,Ona zrobi to, ona osiągnie tamto..." Ja na nią patrzę i mówię: ,,Nie możesz planować jej życia. Nie chcesz być taką matką". A ona na to: ,,Rzeczywiście, chyba mam za wysokie oczekiwania”, zdradziła. 

Nie wiadomo, czy gwiazda sportu miała na myśli właśnie Meghan. Ale gdyby tak było... na jaw wyszedłby najpilniej strzeżony sekret brytyjskiej rodziny. Wszystkiego dowiemy się już w drugiej połowie kwietnia! 

Przygotowania do porodu

Przygotowania do porodu rozpoczęły się już wiele tygodni temu. Księżna Sussex podobno wybrała szpital, w którym chce urodzić. Z pewnością nad jej bezpieczeństwem będzie czuwał sztab specjalistów. Mowa o czterech chirurgach, czterech pediatrach, techniku laboratoryjnym, trzech położnych, trzech anestezjologach, dwóch ginekologach-położnikach oraz specjalistów od neonatologii. Oczywiście nie zabraknie również mamy księżnej, która będzie towarzyszyła córce. 

Ale z ostatnich medialnych doniesień wynika, że księżna wciąż zastanawia się nad porodem domowym. Wcześniej zrezygnowała z tego pomysłu ze względu na zasady panujące w rodzinie królewskiej.  

Księżna Meghan w ciąży
Fot. CHRIS JACKSON/AFP/East News

Księżna Meghan w białej sukience
Fot. Getty Images.

Serena Williams, Alexis Ohanian, córka Sereny Williams
Fot. Instagram @serenawilliams

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!