Księżna Meghan
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan w końcu pojedna się z ojcem? Nastąpił przełom w ich relacjach...

Poznajcie szczegóły

Gabriela Czernecka 13 stycznia 2021 17:03
Księżna Meghan
Fot. Getty Images

Meghan w końcu pojedna się z ojcem? Odkąd została księżną Sussex nie utrzymywała z nim zbyt dobrych relacji. Thomas Markle dał się już poznać jako ten, który chętnie sprzeda szczegóły z życia córki byle tylko znaleźć się na łamach prasy. Teraz, gdy Meghan nie jest już członkinią rodziny królewskiej, tabloidy donoszą, że księżna rozważa po raz kolejny odnowić kontakty z ojcem. Czyżby nastąpił przełom w ich relacjach? 

Księżna Meghan odnowi kontakty z ojcem

Lada chwila premierę będzie miał pamiętnik Samanthy Markle, przyrodniej siostry Meghan. Samantha postanowiła napisać książkę, w której demaskuje sekrety i kłamstwa księżnej. Podobno to właśnie publikacja przyrodniej siostry miała zmusić Meghan do zastanowienia się nad tym, jakie relacje łączą ją z ojcem. „Meghan przestraszyła się, że Samantha znów robi wszystko, by jej ojciec [Thomas Markle] znowu trafił do mediów, pomagając jej w promocji tej książki, która jest pełna negatywnych emocji i nie przedstawi jej w dobrym świetle. Nadszedł czas, by Meghan wyciągnęła do ojca pomocną rękę. O ile wiem, nie rozmawiała z nim od czasu ślubu, ale w jej najlepszym interesie byłoby zawrzeć pokój teraz, jeszcze zanim to wszystko wymknie się spod kontroli”, mówi informator Daily Express.

Księżna Meghan
Fot. Getty Images

Przypomnijmy, że Meghan wielokrotnie próbowała nawiązać kontakt z ojcem. Jeszcze jako księżna chciała naprawić z nim stosunki. Niestety bezskutecznie. Thomas Markle również nie ułatwiał jej zadania, gdyż chętnie ujawniał szczegóły z jej prywatnego życia. W wywiadzie dla Daily Mail wyznał, jak wyglądają jego relacje z córką: „Boli mnie to, że zupełnie mnie odcięła. Miałem numery telefonów do niej i do Pałacu, ale od kiedy wyraziłem się niepochlebnie na temat rodziny królewskiej, zostałem zupełnie odcięty. Te numery nie odpowiadają, nie mam żadnego kontaktu z córką”, wyznał.

Swoimi szczerymi wypowiedziami z mediami tylko wzmacniał konflikt, zwłaszcza, że w przypływie emocji wypowiadał bardzo brutalne słowa: „Byłoby chyba lepiej, gdybym nie żył. Każdy by jej współczuł. Meghan byłoby wtedy chyba lżej. Mam jednak nadzieję, że się pogodzimy. Nie chciałbym umrzeć, nie mając możliwości rozmowy z Meghan”, dodał. Sądzono, że po tym wywiadzie kontakty Meghan z ojcem całkowicie się urwą, ale chwilę później ogłoszono, że książęca para Sussex niebawem zostanie rodzicami. Niestety ojciec Meghan nie wyniósł z całego zamieszania żadnej lekcji i zdecydował się opublikować za pośrednictwem Daily Mail list, który Meghan napisała do niego. Pisała w nim, co czuje i poprosiła, by Thomas Markle przestał rozmawiać z mediami na jej temat. Był to bardzo prywatny, wręcz intymny list prosto z serca. Księżna nie spodziewała się jednak, że jej ojciec wykorzysta go do własnych celów, ale on sam stwierdził, że list jest jedynie serią wyrzutów w jego kierunku i wcale nie chodzi w nim o pojednanie, więc… przekazał go mediom.  

Gdy Meghan i Harry rozpoczęli nowe życie w Kanadzie, z dala od mediów, wielu zadawało sobie pytanie, czy Thomasowi trudno będzie wieść życie na świeczniku. W końcu Meghan nie jest już oficjalnie członkiem rodziny królewskiej i informacje na jej temat rzadziej podawane są do publicznej wiadomości. Jak podaje informator jednego z brytyjskich tabloidów, sytuacja, w której znalazł się Thomas Markle sprawiła, że Meghan postanowiła po raz kolejny wyciągnąć do niego rękę. „Tom ma poważne problemy z sercem – jest bardziej zagrożony na zarażenie COVID-19. Pomimo ich dramatów nadszedł czas, aby spotkali się w jej nowym domu w Santa Barbara – a takie wsparcie z pewnością przyda się przed promocją książki Samanthy”, czytamy.

Przyrodnia siostra Meghan z pewnością nie spodziewała się takiego obrotu spraw. Samancie bardziej zależało na wzmocnieniu konfliktu Meghan z ojcem, a tymczasem może się przyczynić do jego zażegnania. Wciąż pozostaje jednak pytanie, czy po tylu wpadkach Thomasa Markle córka będzie w stanie mu przebaczyć...  

Księżna Meghan
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.