Meghan Markle
Fot. Vanity Fair Instagram
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan pokazała się publicznie. To nagranie nie uciszy plotek o drugiej ciąży!

Wygląda naprawdę pięknie!

Gabriela Czernecka 27 sierpnia 2020 17:45
Meghan Markle
Fot. Vanity Fair Instagram

Księżna Meghan zrobiła swoim fanom niespodziankę! Właśnie w sieci pojawiło się nowe wideo z jej udziałem. Żona księcia Harry’ego wzięła udział w dyskusji na temat praw człowieka. Rozmowa odbyła się jednak w nietypowym miejscu, bowiem w ogrodzie książęcej pary Sussex! Nie tylko to jednak przykuło uwagę internautów…

Nowe nagranie księżnej Meghan. Jest w drugiej ciąży?

Księżna Meghan i książę Harry odkąd opuścili rodzinę królewską i wyprowadzili się z Wielkiej Brytanii rzadko pojawiają się publicznie. NIe udzielają wywiadów, nie chodzą na ścianki, czasami robią jednak wyjątek w ramach jakiejś ważnej dla nich akcji. Tak było i tym razem. Księżna Meghan udzieliła wywiadu Glorii Marie Steine, amerykańskiej feministce i dziennikarce. „Meg, witaj w domu. Tak się cieszę, że jesteś”, rozpoczęła rozmowę dziennikarka. 

„Dziękuję. Ja też się cieszę i to z wielu powodów”, przyznała Meghan. Panie prowadziły dyskusję o  prawach kobiet i ich znaczeniu w nadchodzących wyborach prezydenckich w USA. „Jeśli nie głosujesz, nie istniejesz”, powiedziała dziennikarka. „To jedynie miejsce, w którym wszyscy jesteśmy równi. To właśnie kabina do głosowania”, przytaknęła księżna.

Wielu zwróciło jednak uwagę na to, że wywiad odbył się w przestronnym miejscu. Ogród Meghan naprawdę robi wrażenie, a w jego tle mamy także okazję dojrzeć fragment domu. Internauci są nieco zaskoczeni tym, że słynąca z dbania o prywatność Meghan nagle zdecydowała się na wywiad w takim miejscu. Nie tylko to jednak zwróciło uwagę fanów księżnej.

To krótkie nagranie nie uciszy plotek na temat jej błogosławionego stanu. Informacje o tym, że Meghan spodziewa się dziecka pojawiają się już od kilku miesięcy. Na nagraniu widzimy, że Meghan usiadła tak, by skutecznie zasłonić ewentualne ciążowe krągłości. Nie ma wątpliwości, że tym razem chciałaby sama na własnych zasadach ogłosić, że spodziewa się dziecka. Czy tak się stanie? Pozostaje nam cierpliwie czekać na oficjalne oświadczenie pary! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MAKERS Women (@makerswomen)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!