księżna Meghan, książę Harry, dziecko Meghan i Harry'ego
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Wspaniałe wieści od Meghan i Harry'ego! Archie wkrótce będzie miał rodzeństwo

Księżna i książę wkrótce ogłoszą radosną nowinę?

Konrad Szczęsny 29 marca 2020 20:51
księżna Meghan, książę Harry, dziecko Meghan i Harry'ego
Fot. East News

Właśnie przeprowadzili się do Los Angeles, ale na tym nie koniec! O kolejnych, rewolucyjnych zmianach w życiu księżnej Meghan i księcia Harry'ego poinformował przedstawicieli mediów ich bliski znajomy. Podobno wkrótce... Archie doczeka się rodzeństwa. Para planuje bowiem powiększenie rodziny. Kiedy przyjdzie na świat ich drugie dziecko?

Harry i Meghan przeprowadzili się do Los Angeles

Zmiany, które zaszły od początku tego roku w życiu księżnej Meghan i jej małżonka, śmiało można nazwać rewolucyjnymi. Odejście z brytyjskiej rodziny królewskiej, przeprowadzka do Kanady, reaktywowanie przez Amerykankę filmowej kariery oraz planowanie kolejnych przedsięwzięć to tylko niektóre z nich. Jak jednak wynika z informacji uzyskanych przez media, to zaledwie początek! Niebawem para ma bowiem ogłosić, że spodziewa się drugiego dziecka.

Wszystko przez... kolejną w ciągu zaledwie kilku miesięcy przeprowadzkę (planowaną podobno od jakiegoś czasu), tym razem do Los Angeles. Ma ona wiązek z powrotem księżnej Meghan do aktorskiego życia a to właśnie w tym amerykańskim mieście ma największe szanse na kolejne intratne oferty. Co więcej,  według bliskich znajomych pary to także ostatni etap przed rychłym powiększeniem rodziny.

Druga ciąża Meghan. Kiedy urodzi się rodzeństwo Archiego

„Jak tylko Meghan i Harry zadomowią się w Los Angeles, szybko postarają się o drugie dziecko”, zdradzili w rozmowie z dziennikarzami „Us Weekly” przyjaciele pary.

Ma to nastąpić nawet w przeciągu najbliższych tygodni.

„Starania mają zacząć już niebawem. Chcą tylko trochę osiąść w nowym domu i poświęcić trochę uwagi Archiemu. Wciąż cieszą się cennymi chwilami spędzanymi z synkiem”, zdradza źródło portalu. 

„Ale choć podjęli decyzję o drugim dziecku, nie chcą też odczuwać w związku z tym presji”, zastrzega przyjaciel pary.

Trzymamy kciuki za powodzenie ich wszystkich planów: i tych zawodowych, i prywatnych!  

Meghan i Harry po raz pierwszy zostali rodzicami 6 maja 2019 roku:

Koronawirus
Fot. Getty Images

Już niebawem mają rozpocząć starania o drugie dziecko:

Archie Harrison 2019
Fot. Instagram

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.