Książę Harry, księżna Meghan, Harry i Meghan
Fot. PA Wire/PA Images/EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Przełom w życiu księżnej Meghan i księcia Harry'ego! Czy ich relacje się poprawiły?

Od teraz wszystko się zmieni...

Sabina Zięba 16 czerwca 2020 16:00
Książę Harry, księżna Meghan, Harry i Meghan
Fot. PA Wire/PA Images/EAST NEWS

Choć Meghan i Harry wyprowadzili się kilka miesięcy temu z Wielkiej Brytanii, by ich życie stało się spokojniejsze, nic nie wskazuje na to, żeby naprawdę miało to nastąpić. Media nadal interesują się codziennością młodych małżonków, a ich problemy są rozdmuchiwane i roztrząsane w każdym zakątku ziemi. Ponadto ciągłe doniesienia o ich funkcjonowaniu muszą godzić z wychowywaniem rocznego syna... Teraz w życiu pary nastąpi kolejna ważna zmiana. Wielu mówi, że to prawdziwy przełom!

Życie Meghan i Harry'ego w LA

Jeszcze kilka tygodni temu mówiło się o kryzysie w związku Meghan i Harry'ego. Teraz wydaje się, że to już przeszłość. Podobno wspólna kwarantanna i ciężkie momenty, w których mogli na siebie liczyć, sprawiły, że stali się sobie jeszcze bliżsi. Źródło Entertainment Tonight wyjawiło: „Ich związek jest silniejszy niż kiedykolwiek wcześniej”. Podobno oboje poświęcili się działalności charytatywnej dotyczącej koronawirusa, a teraz również dyskryminacji rasowej.

Ekspertka królewska, Katie Nicholl, w rozmowie z ET dodała: „Ruch Black Lives Matter ma znaczenie dla Meghan i dla Harry'ego. Będzie to obszar, w którym zobaczymy, że para wykonuje znacznie więcej pracy i cieszy się większym zainteresowaniem. Byli bardzo zajęci problemem COVID, a zwłaszcza ich wpływem na ich organizacje charytatywne. Teraz, jak mi powiedziano, skupiają się na tym ruchu - Black Lives Matter jest czymś, co naprawdę rezonuje z nimi obojgiem”.

Dodatkowo The Sun informuje, że w życiu pary szykuje się ogromna rewolucja. Otóż do ich posiadłości wprowadziła się matka księżnej Meghan, Doria Ragland. Ma mieć w willi oddzielny apartament i pomagać zapracowanej córce oraz zięciowi w opiece nad swoim wnukiem. 

Podobno najbardziej z jej przeprowadzki cieszy się była aktorka. Wie bowiem, że Doria jest jedną z nielicznych osób, którym może całkowicie zaufać i która nigdy jej nie zawiedzie. A co na to książę Harry? Jego koledzy odradzali mu mieszkanie z teściową, jednak on nie ma obaw, gdyż ma z Ragland bardzo dobre relacje.

Myślicie, że będą razem szczęśliwi?  

księżna Meghan i książę Harry

Książę Harry, księżna Meghan, urodziny królowej Elżbiety II
Fot. DANIEL LEAL-OLIVAS/AFP/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.