Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Księżna Meghan i książę Harry pożegnali się ze swoimi współpracownikami

Zdobyli się na piękny gest

Sabina Zięba 12 marca 2020 16:30
Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images

Jeszcze tylko do końca marca, Meghan i Harry będą reprezentować brytyjską rodzinę królewską. Wydaje się, że emocje po ich styczniowej rezygnacji z pełnienia oficjalnych funkcji zdążyły już opaść. Mimo tego, ostatnia wizyta pary w Wielkiej Brytanii wywołała wielkie emocje. Zakochani uczestniczyli m. in. w rozdaniu nagród Endeavour Fund czy w uroczystych obchodach Dnia Wspólnoty Narodów. W międzyczasie zdążyli pożegnać się ze swoimi dotychczasowymi współpracownikami. W jaki sposób?

Pożegnanie Harry'ego i Meghan z pracownikami

Choć wspólna wizyta Harry'ego i Meghan w Wielkiej Brytanii dobiegła już końca, na światło dzienne cały czas wychodzą kolejne szczegóły dotyczące ich pobytu w kraju. Okazuje się, że między spełnianiem oficjalnych obowiązków, para zdobyła się na piękny gest i postanowiła podziękować swoim dotychczasowym zespołom londyńskich asystentów.

Brytyjski magazyn Hello! donosi, że księżna Meghan i książę Harry zorganizowali w zeszłym tygodniu wykwintne spotkanie, na które zaprosili współpracowników. Gdy paparazzi przyłapali parę Sussex wchodzących do hotelu Goring, znajdującego się obok Pałacu Buckingham, spekulowano, że poszli tam na lunch. W owym budynku znajduje się bowiem ulubiona restauracja Elżbiety II, którą co roku odwiedza. Okazało się jednak, że nie był to romantyczny obiad małżonków, a pożegnalna kolacja dla 15 osób, którzy pracowali dla nich w ostatnich latach. 

Informator z otoczenia najbliższej rodziny królewskiej wyjawił Page Six: „Harry i Meghan często organizowali podobne imprezy dla swojego zespołu. Potrafili nagle zamówić pizzę dla każdego lub furgonetkę z lodami. Ale w ostatnim tygodniu współpracy chcieli zrobić dla nich coś wyjątkowego. Meghan i Harry wznieśli toast na ich cześć i podziękowali za wszystko, co dla nich zrobili. Wielu pracowników płakało. Wspólnie wiele przeszli, a Harry i Megan chcieli im pokazać, że wiedzą, jak bardzo każdy z ich zespołu pracował nad wspólną sprawą”.

To nie był koniec intensywnego dnia, bo wiadomo, że zaraz po owej kolacji, Meghan odwiedziła Royal National Theatre, którego jest patronem. 

Meghan i Harry mowa ciała
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.