księżna Meghan, Meghan Markle, księżna Sussex
Fot. Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan była w niebezpieczeństwie! Musiała interweniować ochrona…

Co się wydarzyło na Fidżi?

Rafał Kowalski 24 października 2018 20:59
księżna Meghan, Meghan Markle, księżna Sussex
Fot. Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News

Od kilku dni księżna Meghan i książę Harry są w trakcie wizyty w Australii, Nowej Zelandii i na Fidżi. Jak dotąd największym echem z tej podróży odbiły się w mediach dwie sytuacje. Pierwsza, w której brytyjska para w eleganckim wydaniu uczestniczyła w odsłonięciu jednego z lokalnych pomników i druga, kiedy księżna założyła sukienkę mocno opinającą ciążowy brzuszek. Niestety dziś media rozpisują się o innym zdarzeniu. Niestety, bo znacznie bardziej niebezpiecznym…

Ochrona pomogła ciężarnej księżnej Meghan

Meghan Markle przebywa obecnie w stolicy Fidżi. To właśnie tam na dziś z ramienia inicjatywy Zjednoczonych Narodów zaplanowana była wizyta księżnej z lokalnymi kobietami. Panie miały spotkać się między innymi na bazarze w Suvie. Niestety, wydarzenie, które miało trwać około 20 minut skończyło się po kilku. Interweniować musiała ochrona.

Wszystko przez zbyt dużą liczbę osób chętnych do zobaczenia Meghan. Poza napierającym tłumem, ciężarna żona księcia Harry’ego musiała się też uporać z ogromnym upałem i wilgocią. Wszystko to mogło stanowić zagrożenie dla niej i dla zdrowia dziecka. Ochrona po sześciu minutach przebywania na ryneczku zdecydowała o wyprowadzeniu Meghan. Według The Sun sama zainteresowana podobno już od wejścia na bazar czuła się zaniepokojona. Świadkowie twierdzą, że nie była wyluzowana jak zawsze, ponieważ sama myśl, że ma wejść w tłum ją paraliżowała.

Zdaniem Pałacu Kensington sytuacja nie była bezpieczna dla ciężarnej Meghan. Zgromadzeni na bazarku ludzie nie rozumieli jednak zachowania Meghan i jej ochroniarzy. „Czekaliśmy na nią od dawna, przygotowywaliśmy się trzy tygodnie. Wyszła bez pożegnania”, mówili po wszystkim rozczarowani mieszkańcy stolicy Fidżi.

Czy osoby, które odpowiadają za zdrowie i życie księżnej Meghan postąpiły słusznie? 

Meghan Markle na Fidżi
Fot. Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.