Księżna Cambridge miała tylko jedną prośbę...

Gabriela Czernecka 17 marca 2020 13:38

Książęca para Cambridge słynie z tego, że mimo wypełniania obowiązków z ramienia królowej stara się wieść normalne życie. Niedawno na jaw wyszło, że książę zabrał żonę na randkę  z dala od mediów, wcześniej przyłapano księżną na zakupach w księgarni. Kate i William robią, co w swojej mocy, by zapewnić nie tylko sobie, ale przede wszystkim swoim dzieciom odrobinę normalności. Fani rodziny królewskiej przyłapali księżną Cambridge na zakupach z dziećmi. Zachowanie Charlotte, George'a i Louise'a internauci opisali na Twitterze. Poznajcie szczegóły!

Księżna Kate z dziećmi na zakupach

Księżna Kate z dnia na dzień podbiła serca Brytyjczyków. Z niepozornej, nieco nieśmiałej dziewczyny stała się prawdziwą księżną Cambridge. Fani brytyjskiej rodziny królewskiej cenią ją nie tylko za ogromne wyczucie stylu czy przestrzeganie zasad królewskiego protokołu, ale także podejście do ludzi i ogromne zaangażowanie, jakie im okazuje. „Ludzie naprawdę ją interesują. Towarzyszyłem jej przy różnych okazjach i widziałem, że poświęca innym dużo uwagi. Dla osób, z którymi się spotyka, to bardzo wiele znaczy. Zaczynają zupełnie inaczej patrzeć na siebie i swoją pracę”, mówił o księżnej Sandy Nairne, dyrektor National Portrait Gallery. Wraz z upływem czasu Kate udowodniła, że świetnie radzi sobie nie tylko w roli księżnej, ale także matki. Jest oddana swoim dzieciom. Nawet podczas publicznych wyjść i oficjalnych wystąpień nie spuszcza ich z oczu: „Zamiast zwracać uwagę na reporterów i kamery, Kate zwraca się do dzieci. To jasny sygnał, że rodzina jest dla niej najważniejsza”, mówi specjalistka od mowy ciała, Patti Wood. Swoim zachowaniem sprawia wrażenie, jakby zawsze stała na straży. Tłumaczy im, gdy czegoś nie rozumieją, odwraca ich uwagę, gdy zaczynają marudzić: „Za każdym razem, gdy widzimy Kate z dziećmi, jej zachowanie mówi jasno: to dzieci są moim priorytetem”, mówi Wood.

Księżna Kate zawsze stara się poświęcać im dużo uwagi i robi wszystko, by zapewnić im normalne dzieciństwo. Nikogo nie zdziwi wiec fakt, że wraz ze swoimi pociechami udała się do supermarketu. Tam wspólnie z księżniczką Charlotte, księciem George'm i księciem Louisem wybierali nowe stylizacje. Jak podaje The Mirror, wszyscy wspólnie przeglądali ubranka dla maluchów. Księżna miała na sobie jeansy i beżową kurtkę.

Według magazynu sprzedawczyni zwróciła uwagę na to, że dzieci księżnej Kate mogą pochwalić się dobrymi manierami: „Wyglądali uroczo. Ona jest naprawdę piękna, a dzieci były słodkie. Są bardzo dobrze wychowane. Najpierw zauważyłam Charlotte, bo miała na sobie piękną zieloną kurtkę, tę samą, w której zaprezentowała się w Boże Narodzenie. Wtedy zobaczyłam też Kate, która trzymała w ramionach Louise'a i pomyślałam sobie: »czy tylko ja to widzę?«. Nie mogłam uwierzyć, że to się dzieje”, czytamy.

Rodzina swobodnie poruszała się po sklepie: „Tak cudownie było widzieć, jak robią normalne rzeczy, tak, jak my wszyscy. Ona (Kate- przyp. red) zawsze jest taka piękna. Nigdy nie wiesz, kogo spotkasz w sklepie. Kompletnie nie mogłam się skoncentrować”, mówi sprzedawczyni. Zdradza także, że choć George i Charlotte biegali po supermarkecie, Kate jak każda mama, co jakiś sprawdzała, gdzie są i czy są bezpieczne. Co ciekawe, księżna poprosiła tylko, by nikt nie robił im zdjęć i... wszyscy obecni się do tego dostosowali!

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że księżna mimo licznych obowiązków, zawsze stara się poświęcić dzieciom maksimum uwagi. Świetnie odnajduje się zarówno w roli żony, księżnej i mamy. I jak tu jej nie kochać? 

1/5
książę William, księżna Kate, książę George, księżniczka Charlotte, książę Louis
Copyright @East News
1/5

Jedną z metod wychowawczych księżnej Kate jest to, by nie traktować dzieci jak... dzieci, ale jak dorosłych. Dlatego też zawsze kuca przy maluchach, schodzi do ich poziomu i w ten sposób rozmawia z nimi na każdy temat.

2/5
Jednorożec księżniczka Charlotte, książę George
Copyright @Associated Press/East News
2/5

Księżniczka Charlotte i książę George, ale także mały książę Louis zawsze mogą liczyć na wsparcie mamy.

3/5
książę George i księżniczka Charlotte, oficjalne zdjęcia brytyjskiej rodziny królewskiej
Copyright @Instagram @kensingtonroyal
3/5

Księżna Kate nigdy nie zostawia swoich dzieci z problemami lub pytaniami, na każde zawsze stara się odpowiedzieć. „Wciąż sprawdza, czy wszystko jest OK. Dzięki temu szybko wyłapuje moment, gdy dzieci są już przemęczone lub przestraszone”, analizuje ekspertka od mowy ciała.

4/5
Książę William, księżna Kate, książę George, księżniczka Charlotte
Copyright @SplashNews.com/East News
4/5

To właśnie w tym płaszczyku księżniczka Charlotte była na zakupach z mamą! Córka księżnej Kate zaprezentowała się w nim ostatnio w okresie świąt.

5/5
Księżniczka Charlotte, księżna Kate, książę Louis, książę George
Copyright @Getty Images
5/5

Wypady do supermarketu czy wspólne przygotowywanie posiłków to sprawdzone pomysły księżnej Kate na spędzanie czasu z dziećmi. Nikt chyba nie ma wątpliwości, że dzieci są jej całym światem! 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.