To kreacja od jej ulubionej projektantki!

Sylwia Olech 9 listopada 2018 17:01

Księżna Kate jest niewątpliwie ikoną mody, a kobiety na całym świecie chcą wyglądać jak ona. Ale 36-letnia księżna jest też wyjątkowo praktyczną osobą w kwestiach mody… Już nieraz budziła zdziwienie, zakładając tę samą sukienkę czy płaszcz na kolejne oficjalne wyjście. Niewielu znanym kobietom to się zdarza, a jeszcze mniej zrobiło z tego swój znak rozpoznawczy. I za to właśnie ludzie kochają Kate!

Księżna Kate w sukni z wydatnym dekoltem od Jenny Packham

Tym razem jednak księżnej Cambridge udało się zaskoczyć nawet największych fanów. Na gali fundacji Tusk Trust Awards Kate pojawiła się bowiem w wieczorowej sukni sprzed… 6 lat! Szyfonowa kreacja w morskim kolorze została zaprojektowana przez Jenny Packham. Ta brytyjska projektantka jest jedną z ulubionych projektantek Kate. Panie się znają i bardzo lubią. Zresztą w gronie klientek Packham znajdziemy wiele gwiazd. Jej kreacje noszą m.in. Angelina Jolie, Blake Lively, Taylor Swift, Kate Hudson, czy Jennifer Lopez.

Księżna Kate ukrywa czwartą ciążę?!

Suknia Kate ma koronkowe rękawy i plecy oraz pasek wysadzany kryształkami Swarovskiego. Księżna po raz pierwszy pojawiła się w niej w 2012 roku na Gali Olimpijskiej w Londynie. Uwagę przyciągał szczególnie jej wydatny dekolt. Niektórzy twierdzą, że w ten sposób żona Williama chciała odwrócić uwagę od swojej sylwetki, tym bardziej, że ostatnio sporo mówi się o tym, że spodziewa się czwartego dziecka... Czy jest w tym choć ziarno prawdy?

Wielbiciela Kate zgodnie twierdzą, że jest to jej najlepszy look i suknia wyjątkowo do niej pasuje! Zgadzasz się z nimi?  

1/4
Księżna Kate w sukience  Jenny Packham, 2018
Copyright @East News
1/4

Kate założyła nie tylko tę samą sukienkę, ale też buty! Sandałki Jimmy Choo kupiła w 2011 roku.

2/4
Księżna Kate w sukience  Jenny Packham, 2012
Copyright @East News
2/4

Sześć lat temu Kate spięła włosy. My chyba wolimy ją w rozpuszczonych…

3/4
Księżna Kate w sukience  Jenny Packham, 2018
Copyright @East News
3/4

Kate i William na gal fundacji Tusk Trust Awards.

4/4
Księżna Kate w sukience  Jenny Packham, 2012
Copyright @East News
4/4

I w 2012 roku podczas Gali Olimpijskiej.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.