Książę William i księżna Kate
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate jest zdruzgotana odejściem Meghan i Harry'ego.  Ma ku temu ważny powód...

Brytyjskie media piszą wprost: „Ma napady lęku”

Gabriela Czernecka 2 lutego 2020 15:13
Książę William i księżna Kate
Fot. East News

Co się dzieje z księżną Kate? Jak donosi magazyn Us Weekly, księżna Cambridge mocno przeżywa to, co trzy tygodnie temu wydarzyło się w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Wówczas książę Harry i księżna Meghan zdecydowali się zrezygnować z pełnienia królewskich funkcji. Przyjaźń Harry'ego z Kate stanęła przed ciężką próbą... 

Księżna Kate ma napady lęku

Odejście książęcej pary Sussex z królewskiego dworu zdaniem Us Weekly miało znacząco odbić się nie tylko na całej rodzinie Windsorów, ale przede wszystkim na księżnej Kate. Nie jest tajemnicą, że jeszcze zanim wkroczyła do królewskiej rodziny Kate była wyjątkowo zżyta ze swoim szwagrem. Zawsze mogli na siebie liczyć, mają podobne poczucie humoru, a Kate w pewien sposób zastępowała Harry’emu mamę.  On wprowadzał ją do świata pełnego protokołu ze znanym nam charakterystycznym dla niego luzem i spontanicznością, ona zawsze służyła mu radą, ramieniem i wsparciem. Niektóre źródła piszą, że Kate uczyła Harry’ego kiedyś gotować, a nawet doradzała w sprawach damsko-męskich. 

Niestety według najnowszych źródeł mówi się, że ich dobra relacja odchodzi w zapomnienie. Para przyjaciół w ostatnim czasie rzadziej się spotykała, a gdy już dochodziło do wspólnego spotkania to wszystko wypadało dość niezręcznie. Już po ślubie z Meghan Markle Harry skupił się bardziej na małżonce, do której ponoć Kate nie pałała zbytnią sympatią. Mimo to księżnej Cambridge wciąż bardzo zależało, aby syn pary Archie miał jak najlepszy kontakt z trójką jej pociech.

Odejście Meghan i Harry'ego z rodziny królewskiej zostawiło trwały ślad w życiu Kate. Jak donosi magazyn Us Weekly, księżna Cambridge mocno odczuwa odejście szwagra: „Kate wpada w panikę i miewa napady lęku. Ledwo ma czas na odpoczynek, ma problemy ze snem”, donosi informator gazety. Us Weekly donosi także, że Kate pracuje po osiemnaście godzin i „wciąż martwi się, że będzie musiała pogodzić się z wszelkimi dodatkowymi obowiązkami, które mogą teraz spaść na jej głowę”, czytamy. 

Z pewnością najbliższe tygodnie nie będą łatwe dla członków rodziny Windsorów. Meghan i Harry opuścili rodzinę, przeprowadzili się do Kanady i rozpoczęli nowe życie. Ich obowiązki zostaną teraz rozdzielone między pozostałych członków rodziny. Pewne jest więc, że Kate i Williamowi przybędzie obowiązków. Czy sobie z tym poradzą? Fani rodziny królewskiej nie mają co do tego żadnych wątpliwości, wszyscy zastanawiają się tylko, czy jeszcze dane nam będzie zobaczyć wspaniałą czwórkę (Kate, Williama, Meghan i Harry'ego) razem?  

Książę William, księżna Kate 2020
Fot. Getty Images

Księżna Kate, Kate Middleton
Fot. Getty Images

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.