Księżna Kate i książę William
Fot. Max Mumby/Pool/Shutterstock/Rex Features/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate i książę William z dziećmi na uroczej fotografii! Widok chwyta za serce

Opublikowano tegoroczną kartkę bożonarodzeniową

Redakcja VIVA! 17 grudnia 2020 08:45
Księżna Kate i książę William
Fot. Max Mumby/Pool/Shutterstock/Rex Features/East News

Tegoroczna kartka bożonarodzeniowa księżnej Kate i księcia Williama właśnie ujrzała światło dzienne, a wraz z nią poruszająca fotografia całej rodziny. Chwytający za serce kadr przedstawia książęca parę z dziećmi. Wyglądają razem naprawdę uroczo. Entuzjaści rodziny królewskiej nie kryją swojego zachwytu. Oto rodzinna kartka świąteczna Cambridge'ów! 

Księżna Kate i książę William z dziećmi na uroczej fotografii z bożonarodzeniowej kartki

Tradycją brytyjskiej rodziny królewskiej jest publikacja bożonarodzeniowej kartki. Windsorowie co roku występują na nowych pocztówkach okolicznościowych. W zeszłych latach ogromną popularnością cieszyły się kartki z królową Elżbietą, księżną Dianą czy też synkiem Meghan i Harry'ego - Archiem na pierwszym planie. Fotografia publikowana jest zawsze chwilę przed świętami Bożego Narodzenia. Jednak w tym roku fani rodziny królewskiej mogli cieszyć swe oczy znacznie szybciej.

Wszystko za sprawą właśnie jednego z entuzjastów royalsów, który prowadzi fanpage Royalty 101 - Past and Present. Opublikował on tegoroczną kartkę bożonarodzeniową brytyjskiej rodziny królewskiej zanim miała ona szansę ujrzeć światło dzienne za pośrednictwem oficjalnego konta w mediach społecznościowych. Wielu zastanawiało się wówczas, jak na przeciek zareaguje pałac. Otóż absolutnie nie zmieniło to planów. Fotografia z tegorocznej kartki świątecznej rodziny królewskiej właśnie została oficjalnie opublikowana. 

Brytyjski tygodnik Hello donosi, że wewnątrz pocztówki okolicznościowej znajdują się odręcznie pisane życzenia dla pracowników służby zdrowia od księcia Williama. "Nie jesteśmy w stanie podziękować Wam za całe poświęcenie, jakie musieliście ponieść w tym roku. Zawsze będziemy wdzięczni", cytuje magazyn. 

To właśnie książę William wraz z żoną oraz dziećmi są głównymi bohaterami kartki świątecznej Windsorów. Nienagannie się prezentujący oraz uśmiechnięci członkowie rodziny zapozowali na stogu siana z drewnem opałowym w tle. Szczególną uwagę przykuwają jednak uroczy George, Charlotte oraz najmłodszy Louis. Wygląda razem wspaniale!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.