Camilla Parker Bowles
Fot. East News
RODZINA KRÓLEWSKA

Były mąż księżnej Camilli zdradzał ją z jej przyjaciółkami

Damian Duda 24 czerwca 2017 17:30
Camilla Parker Bowles
Fot. East News

Przez bardzo długi twierdzono, że romans księcia Karola i Camilli doprowadził do tragicznej śmierci księżnej Diany. Dopiero po latach światło dzienne ujrzały nowe fakty.

Autorka nowej biografii księcia Karola twierdzi, że 32-letni książę Karol nie tylko płakał w noc przed ślubem z 20-letnią arystokratką, ale też nie kochał jej w dniu zaręczyn — do których ostatecznie zmusił go ojciec, książę Filip. W liście do syna zrugał go za to, że ten nie podejmując decyzji o ślubie, niszczy reputację Diany. Ciężko jednak dziwić się Karolowi - zanim zaręczył się z Dianą, byli na zaledwie 12 randkach.

Przeczytaj też: „To był okres, którego nie życzę nawet najgorszemu wrogowi”. Camilla Parker Bowles szczerze o romansie z Karolem

Jej małżeństwo nie było szczęśliwe

Pierwszy mąż księżnej Camilli, Andrew Parker Bowlesa, który był brygadierem, i zdradzał ją jeszcze zanim zostali małżeństwem. 

„Był samcem alfa, zdradzał ją jeszcze zanim wzięli ślub. Pewnego dnia zobaczyła jego samochód zaparkowany pod domem jej przyjaciółki. Napisała mu szminką złośliwą dedykację na szybie. Przez cały czas trwania małżeństwa żyła ze ściśniętym żołądkiem, wiedząc, że pewnego dnia on od niej odejdzie. Uświadomiła sobie, że jej mąż nigdy się nie zmieni’’ — czytamy w nowej biografii.

Romans Camilli i Karola

Camilla miała romans z Karolem w trakcie jego małżeństwa z Dianą Spencer. O wszystkim doskonale wiedziała księżna Diana, po której śmierci to Camillę obarczono winą za wszystkie nieszczęścia. Wówczas, ukochana księcia skryła się w wiejskiej posiadłości Wiltshire.


„Nie mogłam tak naprawdę pójść nigdzie. Dzieci normalnie przychodziły i wychodziły, podobnie jak moi przyjaciele – po prostu się z tym pogodzili. Przez rok prawie nigdzie nie wychodziłam. To był okropny okres, którego nie życzę nawet najgorszemu wrogowi. Nie przetrwałabym go, gdyby nie moja rodzina”, zdradziła w trakcie wywiadu.

Zobacz też: 12 lat temu powiedzieli sobie „tak”. Poznajcie przejmującą historię miłości księcia Karola i Camilli

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.