Z ŻYCIA RODZINY KRÓLEWSKIEJ

Zachowanie księżnej Camilli oburzyło opinię publiczną! Padły oskarżenia o kopiowanie Diany

Co zarzucają jej internauci?

Konrad Szczęsny 21 kwietnia 2018 13:01

Księżna Camilla przygotowuje się do objęcia tronu i zajęcia miejsca Elżbiety II? Tak twierdzą specjaliści od mowy ciała. Podkreślają, że w ostatnim czasie małżonka księcia Karola zaczęła kopiować gesty obecnej brytyjskiej monarchini i tym samym naraziła się obywatelom Wielkiej Brytanii. Zarzucają jej m.in. że za wszelką cenę chce zająć miejsce, które należało się Dianie!

Księżna Camilla szykuje się do przejęcia tronu po Elżbiecie II

Jak twierdzą specjaliści od wizerunku w rozmowie z brytyjskim portalem Daily Star, księżna Camilla zaczęła już kopiować ruchy charakterystyczne dla Elżbiety II i w ten sposób pragnie wzbudzić sympatię Brytyjczyków. Niestety, na niewiele się to zdaje, ponieważ Ci niezmiennie nie wyobrażają sobie żony księcia Karola w roli królowej małżonki.

Co ciekawe, w przypadku abdykacji lub śmierci obecnej monarchini, Camilla i tak nie będzie mogła posługiwać się tym tytułem, ponieważ Elżbieta II zgodziła się na ślub syna z rozwódką tylko pod warunkiem, że w przypadku objęcia przez niego tronu jego żona nie będzie nosiła tytułu królowej małżonki. 

Internauci w Wielkiej Brytanii nie stronią od ostrych komentarzy, w których nie zostawiają na księżnej Camilli suchej nitki!

Internauci o Camilli w roli królowej

„Nie znam żadnego Brytyjczyka ani żadnego obywatela królestwa, który zaakceptuje ją jako przyszłą królową”, grzmi jeden z nich. „Może starać się, ile tylko chce, ale większość brytyjskiej opinii publicznej nigdy nie zaakceptuje jej jako królowej”, podkreślił inny oburzony obywatel królestwa na oficjalnym profilu portalu na Facebooku.

Inni dodali także, że jej starania są daremne, ponieważ i tak w sercach Brytyjczyków nie zastąpi zmarłej w 1997 roku księżnej Diany.

„Nigdy jej nie lubiłem! I jestem oddany księżnej Dianie! Ale zdaję sobie sprawę, że czasy się zmieniły”, pisał jeden z nich.

Oczywiście najczęściej jako następcy brytyjskiego tronu wskazywani są książę William oraz księżna Kate. Niektórzy złożyli nawet budzące kontrowersje deklaracje!

„Jeśli Camilla zostanie królową, będę płacić kartą kredytową, nie gotówką... Nie chcę patrzeć na tę twarz za każdym razem, gdy za coś płacę”, podkreślił poruszony internauta.

Starania księżnej Camilli, by ocieplić wizerunek, wydają się zatem daremne.  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!