Książę William, księżna Kate, William i Kate
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Kate i William jeszcze raz pogratulowali Harry'emu zostania tatą! Tym razem wyszło zabawnie…

Książę Cambridge pokazał, że ma poczucie humoru

Rafał Kowalski 8 maja 2019 10:57
Książę William, księżna Kate, William i Kate
Fot. East News

O tym, że księżna Kate z księciem Williamem nie dogadują się dobrze z Harrym odkąd ten poślubił Meghan Markle wiadomo nie od dziś. Wielu obserwatorów brytyjskiej rodziny królewskiej było jednak przekonanych, że w chwili narodzin syna książąt Sussex, obędzie się bez zbędnych złośliwości. Pierwsze gratulacje złożone wirtualnie przez Kate i Williama nie były jednak idealne… A drugie?

Książę William zażartował sobie z ojcostwa księcia Harry’ego

Wczoraj w Londynie odbyło się oficjalne rozpoczęcie sezonu regatowego, którego gośćmi byli William i Kate. Dziennikarze obecni na miejscu wykorzystali oczywiście tę okazję do zapytania książęcej pary o to, czy widzieli już synka Harry’ego i Meghan. Okazało się, zgodnie z przewidywaniami, że nie. „Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z nimi, które nastąpi w ciągu najbliższych kilku dni, gdy emocje nieco opadną. […] Jestem bardzo tym wszystkim podekscytowany. Życzę im wszystkiego najlepszego na najbliższych kilka tygodni. Na początku to wszystko co się dzieje dookoła jest trochę zniechęcające”, powiedział mediom książę William.

Przy okazji mąż Kate zdobył się na miły dowcip. „Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę powitać mojego brata w świecie rodzicielstwa pozbawionego snu”, dodał, co spotkało się z entuzjastyczną reakcją dziennikarzy. Z kolei Kate rozweseliła ich swoją wypowiedzą o idealnym momencie na urodzenie potomka. Mowa o wiośnie, kiedy nie tylko na świat przyszedł synek Meghan, ale i książę Louis i księżniczka Charlotte – dzieci Kate. „To świetny moment, żeby mieć dziecko. Wiosna w powietrzu i wszystko sprzyja, więc jest całkiem nieźle”, powiedziała Middletone.

Wyszło zabawnie i naturalnie? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal)

Księżna Meghan w ciąży
Fot. CHRIS JACKSON/AFP/East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!