Książę Harry weźmie udział w show Jamesa Cordena
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę Harry ogląda  „The Crown”. Wskazał aktora, który powinien go zagrać

Widać podobieństwo?

Aleksandra Andrzejak 27 lutego 2021 12:57
Książę Harry weźmie udział w show Jamesa Cordena
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Książę Harry w nowym wywiadzie przyznał co sądzi na temat serialu The Crown. Wskazał też kto powinien go zagrać. 

Książę Harry: rezygnacja z królewskich obowiązków

Książę Harry i Meghan Markle interesy monarchy reprezentowali do końca marca 2020 roku. Potem przeprowadzili się do Kanady, a tuż przed wybuchem pandemii zamieszkali w Stanach Zjednoczonych. Kupili wymarzony dom w Santa Barbara. Wychowują synka Archiego, który już niedługo będzie miał młodszego brata. O drugiej ciąży Książę Harry i Meghan Markle poinformowali w walentynki. 

Po opuszczeniu rodziny królewskiej małżonkowie nie muszą już trzymać się zasad królewskiego protokołu. Zdecydowali się udzielić wywiad Oprah Winfrey, który niedługo zostanie wyemitowany.

ksiaze harry ogled the crown

Książę Harry ogląda The Crown?

Książę Harry przyjął propozycję udziału w show Jamesa Cordena. Panowie wybrali się na przejażdżkę piętrowym autobusem po Los Angeles. Panowie pili herbatę i jedli świeże bułeczki. Harry czuł się tak swobodnie, że zgodził się nawet zarapować.

Wnuk Elżbiety II wypowiedział się też na temat emitowanego na Netflixie serialu The Crown. Produkcja opowiada o życiu brytyjskiej monarchini. Książę Harry powiedział, że serial jest fikcją, która luźno opiera się na faktach. Daje on jednak wyobrażenie o tym, jak wygląda życie w rodzinie królewskiej. „Oczywiście, nie jest to do końca dokładne. Daje on jednak wyobrażenie o stylu życia, presji przekładania obowiązku i służby nad rodzinę. Czuje się bardziej komfortowo oglądając The Crown niż czytając historie napisane o mojej rodzinie, żonie czy o mnie samym. Produkcja jest fikcją, a nie rzekomym newsem serwowanym przez tabloidy.” - przyznał Harry.

James Corden zapytał księcia kto mógłby go zagrać w kontynuacji serialu? Harry wskazał brytyjskiego aktora Damiana Lewisa. Aktor znany jest między innymi z takich produkcji jak Homeland czy Pewnego razu... w Hollywood. Widzicie podobieństwo?

ksiaze harry damien lewis

damien lewis ksiaze harry

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?