Książę Harry, księżna Meghan
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę Harry zdominowany przez Meghan? Królewska biografka nie ma co do tego żadnych wątpliwości!

Angela Levin komentuje ostatnie zachowanie księcia

Gabriela Czernecka 11 grudnia 2020 09:58
Książę Harry, księżna Meghan
Fot. Getty Images

Królewska biografka, Angela Levin, skomentowała mowę ciała i zachowanie księcia Harry’ego w ostatnich miesiącach. Jej zdaniem nie ma wątpliwości, że w małżeństwie księcia to Meghan dominuje i podejmuje wszystkie decyzje. „Wygląda na przerażonego”, mówi wprost. Skąd takie przypuszczenia?

Książę Harry zdominowany przez żonę

Księżna Meghan odkąd pojawiła się w rodzinie królewskiej jasno dawała do zrozumienia, że nie będzie posłusznie wykonywać wszystkie rozkazy. Księżna Sussex otwarcie prezentowała swoje stanowisko w wielu sprawach, często zabierała głos i nikt nie miał wątpliwości, że ma silny charakter. Królewska biografka Angela Levin w rozmowie z TalkRADIO mówi wprost, że książę mocno się zmienił pod wpływem żony. Niestety niekoniecznie na lepsze...

Biografka miała okazję spędzić trochę czasu z księciem, gdy zbierała materiały do swojej książki: „Był wspaniałym człowiekiem, gdy go poznałam. Spędziłam z nim ponad rok”, zaczyna swój wywód. Choć obecnie nie ma z nim kontaktu, to widzi, jak ogromna zaszła w nim zmiana. Jej zdaniem książę kompletnie nie przypomina siebie sprzed lat, a wpływ ma mieć na to jego żona.

Książę Harry, księżna Meghan w żółtej sukience
Fot. Getty Images

„Wygląda na dość przerażonego. Jeśli w ogóle zabiera głos, to sprawia wrażenie, jakby Meghan go do wszystkiego nakłaniała”, mówi wprost. Niedawno podobne informacje publikował Woman’s Day twierdząc, że Meghan nie jest zachwycona tym, jak Harry zachowuje się w ostatnim czasie - podobno księżna myślała, że lepiej poradzi sobie z emocjami i odnajdzie się w trudnej sytuacji. New Idea informował z kolei, że książę zdecydował się pójść na terapię i w tej chwili stawia na pierwszym miejscu swoje zdrowie psychiczne.

Według biografki Angeli Levin, gorsze samopoczucie Harry’ego i zmiana zachowania spowodowana jest oddaleniem od rodziny. Harry z bratem Williamem zawsze trzymali się razem, a młodszy z synów Karola miał świetny kontakt z królową: „Jestem zaskoczona tym, że Harry zrezygnował z troski o swoją rodzinę i wspaniałą babcię”, mówi wprost. Czy jej przypuszczenia są prawdziwe? Tego z pewnością nigdy się nie dowiemy. Jedno jest pewne, na swoją rodzinę Harry może liczyć, pytanie tylko, czy zdecyduje się wyciągnąć do nich rękę o pomoc...  

Książę Harry, księżna Meghan
Fot. Getty Images

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.