Książę Harry, księżna Meghan, Harry i Meghan
Fot. PA Wire/PA Images/EAST NEWS
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę Harry spędzi urodziny samotnie? Wszystko przez Meghan...

To nie będzie dla niego udany dzień...

Gabriela Czernecka 13 września 2020 13:50
Książę Harry, księżna Meghan, Harry i Meghan
Fot. PA Wire/PA Images/EAST NEWS

Lada chwila książę Harry będzie świętował swoje urodziny. 15 września wnuk królowej Elżbiety II i młodszy syn księcia Karola skończy 36 lat. W tym roku ominie go jednak huczna impreza. Jak podają zagraniczne media, Meghan już zaplanowała świętowanie tego dnia i to według własnych reguł. To nie będzie dla Harry’ego udany dzień… 

Smutne urodziny księcia Harry'ego

Choć dziś to stateczny ojciec i mąż, przed laty słynął z hulaszczego trybu życia. I mimo że w tym roku nie planował hucznej imprezy, to jak podają zagraniczne media, Harry postanowił spędzić trochę czasu z kolegami. Podobno książę planował napić się tego dnia z przyjaciółmi i nieco odpocząć od trudów życia w Kalifornii. Okazuje się, że jego plany drastycznie uległy zmianie. A to za sprawą jego żony. 

Jak podaje Entartaintimes.com, tegoroczne urodziny książę Harry spędzi samotnie. Oczywiście będzie towarzyszyć mu żona Meghan i syn Archie, ale Harry nie będzie miał okazji zobaczyć się z resztą swojej rodziny. To jednak nie wszystko. Jak donosi serwis, żona księcia Harry’ego nie życzy sobie, by na urodzinowym przyjęciu pojawili się jego przyjaciele, nie mówiąc już o wspólnym piciu alkoholu. W czasie przyjęcia książę nie będzie mógł więc wypić toastu za własne zdrowie. „Meghan wprowadziła zakaz spożywania alkoholu, bo nie znosi, kiedy Harry jest podpity”, donosi źródło portalu.

Co więcej magazyn Star twierdzi, że te urodziny będą dla Harry’ego o tyle trudne, że kończy 36 lat. Jego mama będąc w podobnym wieku zginęła w tragicznym wypadku (miała 36 lat). Podobno książę mocno to przeżywa. „Podobnie jak w przypadku większości osób, dla Harry'ego urodziny są wyjątkowym czasem. Zastanawia się wtedy, gdzie jest i dokąd zmierza. Zostawił przyjaciół i rodzinę daleko i wciąż walczy oto, by odnaleźć się w Kalifornii. To go przeraża”, podaje magazyn Star. Wygląda na to, że będą to jedne z najsmutniejszych urodzin ulubieńca Brytyjczyków... 

Królewskie życie 2019
Fot. Getty Images

Kate Middleton, księżna Kate, Royal Albert Hall, listopad 2019
Fot. CHRIS JACKSON/AFP/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.