Harry, książę Harry, Meghan
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Zacięta twarz, zimny wzrok... Zachowanie brata doprowadziło Harry'ego do furii?!

Eksperci przeanalizowali mowę ich ciała

Olga Figaszewska 10 marca 2020 12:53
Harry, książę Harry, Meghan
Fot. East News

Harry i Meghan wypełniają swoje ostatnie obowiązki członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Zaraz rozpoczną nowe życie! Nie ukrywają swojej ekscytacji. Jednak najnowsze zdjęcia wywołały wiele emocji. Wszystko za sprawą Harry’ego!

Jak wyglądają relacje Harry'ego z rodziną?

Dzień ich „wolności” zbliża się wielkimi krokami. Meghan i Harry zamieszkają z dala od rodziny królewskiej, przestaną podlegać wpływom Królowej Elżbiety II i mają nadzieję, że zapewnią Archiemu radosne dzieciństwo. Na razie mają przed sobą kilka królewskich obowiązków.

Niedawno pojawili się na jednym z oficjalnych wstąpień. Wraz z królową, księżną Kate i księciem Williamem na uroczystości z okazji Dnia Wspólnoty Narodów Zjednoczonego  Królestwa. Obchody rozpoczęły się od nabożeństwa wieloreligijnego w Opactwie Westminsterskim w Londynie z udziałem Głowy Wspólnoty Narodów.

Jedno jest pewne. Meghan zadała szyku zjawiskową kreacją w kolorze butelkowej zieleni od Emilii Wickstead. Do tego dobrała kapelusz od Williama Chambersa, torebkę wykonaną przez markę Gabriella Hearst oraz szpilki swojej ulubionej marki  Aquazzura.

Uwagę mediów przykuło zachowanie księcia Harry’ego. Wyglądał na zdenerwowanego i nieobecnego. „Był się emocjonalny i zdenerwowany”, informował Daily Mail.

Wszystko wskazuje na to, że była to reakcja na brak zaproszenia ze strony królowej na imprezę VIP, na której miała pojawić się cała rodzina! Czy potraktował to jako policzek?

„Zamiast tego powiedziano im, że będą musieli udać się na swoje miejsca przed przybyciem innych wyższych rodów królewskich wraz z hrabią i hrabiną Wessex”, dodano.

Mówi się także o chłodnym powitaniu braci. Harry i William wyraźnie nie naprawili swoich relacji. Jedna z ekspertka od mowy ciała podkreśliła, że ich kontakty znacząco się rozluźniły. Nie mają już tej samej nici porozumienia. Harry poczuł się zignorowany. Książę miał cały czas szukać wsparcia u Meghan. Wyraźnie nie radził sobie niezręczną sytuacją.

,,Kiedy przestali trzymać się za ręce, to cięgle był blisko niej. Potrzebował jej wsparcia", zaobserwowała  Judi James. ,,Jego twarz była napięta i bez uśmiechu", oceniła. 

Harry, książę Harry, Meghan
Fot. East News

Harry, książę Harry, Meghan
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.