O ekscesach, wpadkach i byciu na bakier z protokołem królewskim…

Katarzyna Piątkowska 15 września 2018 13:01

Książę Harry znajduje się w niezbyt komfortowej sytuacji. Nie ma szans na zostanie królem, ale zachowywać musi się tak, jakby mu to groziło. Nie powinien więc łamać reguł protokołu królewskiego. Jednak z nimi niepokorny rudzielec delikatnie mówiąc zazwyczaj był na bakier. Był, bo wydaje się, że u boku Meghan Markle w końcu się jednak ustatkował. Dzisiaj książę kończy 34 lata i nie w głowie mu już nagie imprezy, skoki „po pijaku” do basenu i publiczne obściskiwanie się z koleżankami. Chociaż z protokołem nadal bywa na bakier. Ale trzeba mu to wybaczyć, bo przecież co złego jest w tym, że w publicznym miejscu trzyma ukochaną żonę za rękę?

Kiedy więc książę zapominał o tym, że jest księciem i stawał się po prostu niegrzecznym chłopcem? 

1/8
Las Vegas
Copyright @Adobe Stock
1/8

Kiedy w Vegas sfotografowano go nago

To co dzieje się w Vegas zostaje w Vegas. Tak chyba myślał książę Harry. I w zasadzie tak się dzieje, chyba że jesteś członkiem rodziny królewskiej. Nagim.
Grając w bilard i wrzeszcząc „Dajcie mi rękawicę, zrobię wam Michaela Jacksona” książę zapomniał, że może znaleźć się na czołówkach najpoczytniejszych brukowców. I tak się stało.

2/8
Książę Harry kończy szkołę
Copyright @getty images
2/8

Kiedy oszukiwał w szkole

Chodziło o pracę z historii sztuki, za którą przyznawano punkty do matury. Nauczycielka Harryego, gdy zwolniono ją z Eton, oskarżyła księcia, że był nieuczciwy, bo to ona pomagała mu napisać pracę. Harry jednak został oczyszczony z zarzutów.
 

3/8
Książę Harry z koleżankami na samochodzie
Copyright @getty images
3/8

Kiedy przyłapano go całującego się z dziewczyną

Co tam się działo? zastanawiano się po publikacji zdjęć, gdy Harry wraz z trzema koleżankami siedzi na masce samochodu i z jedną z nich się całuje.

4/8
Książę Harry na motorze
Copyright @getty images
4/8

Kiedy szalał na motocyklu

Książę w ogóle uwielbia motocykle, choć jazda na nich nie bardzo przystoi jego stanowisku. On jednak się tym nie przejmuje. Gdy otrzymał pieniądze ze sprzedaży posiadłości księżnej Diany natychmiast kupił sobie Ducati Superbike.
 

5/8
Książę Harry zdobył Biegun Południowy
Copyright @east news
5/8

Kiedy opowiadał sprośne dowcipy i pił szampana z… protezy

A wszystko to podczas wyprawy na Biegun Południowy, w której oprócz niego uczestniczyło 12 weteranów. Celem wyprawy było zwrócenie uwagi na los inwalidów wojennych. Dzięki Harry’emu, pijącemu szampana z protezy nogi faktycznie problem został zauważony.

6/8
Książę Harry chce pobić paparazzi
Copyright @east news
6/8

Kiedy chciał spuścić lanie paparazzi
Harry jak mało kto ma prawo nie znosić paparazzi. Ale żeby od razu rzucać się na nich? W 2004 roku uznał, że tylko rękoczyny zapobiegną sfotografowaniu go, gdy opuszczał klub nocny. Błąd.

7/8
Książę Harry całuje Chelsy Davy
Copyright @east news
7/8

Kiedy złamał protokół królewski i publicznie całował swoją dziewczynę

I nie była to Meghan Markle. Chelsy Davy też była przez niego publicznie adorowana. Ku zgrozie całej królewskiej rodziny.
 

8/8
Książę Harry i Meghan Markle
Copyright @east news
8/8

Kiedy chodzi za rękę ze swoją żoną

Wygląda na to, że książę Harry się ustatkował i półnagiego skaczącego do basenu już go raczej nie zobaczymy. Co innego łamiącego protokół. Książę Harry zdaje się mieć go w nosie i bezkarnie paraduje ze swoją żoną, w wcześniej narzeczoną, Meghan Markle za rękę.

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.