Książę Harry, Książe Harry o narodzinach royal baby
Fot. Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Pasażerowie zwykłego samolotu rejsowego rozpoznali na pokładzie księcia Harry’ego!

Jak zachowywał się następca tronu?

Weronika Kostyra 6 czerwca 2019 08:45
Książę Harry, Książe Harry o narodzinach royal baby
Fot. Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News

Od dawna wiadomo, że książę Harry nie jest jak pozostali członkowie rodziny królewskiej. Ma dużo większy dystans do swojej pozycji oraz sztywnej etykiety. Jest także przyjazny i wiele razy udowodnił, że ma ogromne poczucie humoru. To właśnie dlatego cieszy się dużą popularnością. Mimo to pasażerowie pewnego lotu pasażerskiego do Rzymu byli zaskoczeniu, kiedy na pokładzie rozpoznali brytyjskiego następcę tronu!

Książę Harry leciał zwykłymi liniami lotniczymi

Książę Harry chętnie angażuje się w liczne akcje charytatywne. Pod koniec maja udał się do Rzymu, by wziąć udział w charytatywnym meczu polo. Towarzyszyć miał mu jedyni przyjaciel. Jego żona, księżna Meghan cały swój czas poświęca teraz opiece nad synem, który przyszedł na świat miesiąc temu. Mimo że książę wychowywał się  w pałacach i jest przyzwyczajony do luksusów, w podróży zrezygnował z prywatnego samolotu. W drogę powrotną z Rzymu do Londynu poleciał zwyczajnym samolotem British Airways.

Kiedy pasażerowie rozpoznali go, nie mogli uwierzyć, że leci z nimi sam książę. Nie było jednak wątpliwości, że to on. W Internecie pojawiły się liczne zdjęcia i relacje zaskoczonych podróżnych. Zgodnie mówią oni, że Harry był wzorowym i bardzo miłym pasażerem. „Patrzę i widzę mężczyznę, który jest identyczny jak książę Harry. Miał na palcu obrączkę ślubną i wyglądał na bardzo zmęczonego. Obok niego znajdował się drugi mężczyzna, który zachowywał się jak ochroniarz. Wtedy wszystko złożyło się w całość i zdałem sobie sprawę, że to książę leci z Rzymu do Londynu”, napisała jednak ze współpasażerek. Zdradziła też, że kiedy książę zrozumiał, że został rozpoznany, wcale nie był zmieszany. „Uśmiechał się do wszystkich i mówił cześć, opowiedziała kobieta. Na sam koniec podziękował też załodze za udaną podróż.

Zobacz zdjęcia Harry’ego w samolocie. Spodziewalibyście się, że możecie go tam spotkać?

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!