ksiaze harry i oprah Winfrey wspolny projekt
Fot. WPA Pool / Pool / Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę Harry i Oprah Winfrey pracują nad wspólnym projektem. Premiera już w maju!

Dziennikarka zdradziła szczegóły!

Aleksandra Andrzejak 1 maja 2021 09:57
ksiaze harry i oprah Winfrey wspolny projekt
Fot. WPA Pool / Pool / Getty Images

Oprah Winfrey wyznała, że projekt, nad którym pracowała z księciem Harrym będzie miał premierę już w maju. Dziennikarka zdradziła szczegóły!

Książę Harry i Oprah Winfrey: wspólny projekt

Książę Harry i Oprah Winfrey w kwietniu 2019 roku ogłosili, że pracują nad wspólnym projektem. Premiera była zaplanowana na jesień 2020 roku. Jednak jak donosi The Sun, ze względu na odejście Harry'ego z rodziny królewskiej i pandemię koronawirusa jego realizacja została opóźniona.

Projektem, nad którym pracują jest wieloczęściowy program telewizyjny o „chorobach psychicznych i zdrowiu psychicznym”. Będzie emitowany w Apple TV +. Mimo opóźnień w końcu udało się dopiąć projekt, a Oprah zdradziła kiedy odbędzie się jego premiera.

Zobacz także: Harry nie pojawi się na odsłonięciu pomnika księżnej Diany? Ma powody, żeby tak zrobić

oprah winfrey serial z ksieciem harrym
Fot. Getty Images / Staff

Książę Harry i Oprah Winfrey pracują nad serialem o zdrowiu psychicznym

Pierwsze informacje o współpracy księcia Harry'ego z Oprah pojawiły się na nieistniejącym już koncie na Instagramie Harry’ego i Meghan Markle, @sussexroyal, 10 kwietnia 2019 r. Napisano wówczas: „Z radością ogłaszamy, że Książę Sussex i Oprah Winfrey są partnerami, współtwórcami i producentami wykonawczymi nadchodzącej serii o zdrowiu psychicznym, która pojawi się w Apple w 2020 r. Rozwijają serię od kilku miesięcy i nie mogą się doczekać, aby podzielić się tak ważnym projektem na tej globalnej platformie”.

Wyjaśniono także o czym będzie produkcja: „Dynamiczny, wieloczęściowy serial dokumentalny skupi się zarówno na chorobach psychicznych, jak i samopoczuciu psychicznym, inspirując widzów do szczerej rozmowy o wyzwaniach, przed którymi staje każdy z nas, oraz o tym, jak wyposażyć się w narzędzia, które pozwolą nam nie tylko przetrwać, ale także prosperować”.

Zobacz także: Wielka Brytania. Harry i William podjęli decyzję co się stanie z suknią ślubną księżnej Diany​​​​​​​

wspolny serial harry i oprah
Fot. CBS/Ferrari Press/East News

Książę Harry i Meghan Markle podczas wywiadu u Oprah Winfrey, 2021

Sam Harry również wydał oświadczenie: „Naprawdę wierzę, że dobre zdrowie psychiczne – sprawność psychiczna – jest kluczem do silnego przywództwa, produktywnych społeczności i dążenia do celu. To ogromna odpowiedzialność, aby zrobić to dobrze, gdy przedstawimy ci fakty, ważna jest nauka i świadomość tematu, który jest tak istotny w tych czasach”.

„Mamy nadzieję, że ta seria będzie pozytywna, pouczająca i inkluzywna – umożliwi dzielenie się globalnymi historiami o niezrównanym duchu ludzkim walczącym z najciemniejszych miejsc i będzie okazją do lepszego zrozumienia siebie i ludzi wokół nas. Jestem niesamowicie dumny, że pracuję u boku Oprah w tej ważnej serii, którą wspólnie rozwijamy od kilku miesięcy” - dodał książę.

Projekt nareszcie został zrealizowany. Podczas występu w talkshow Drew Barrymore, Oprah ujawniła, że ​​serial będzie miał swoją premierę w AppleTV + już w maju 2021 roku. „Chcę tylko powiedzieć, że dr Perry i ja byliśmy również przez ostatnie dwa lata, razem z księciem Harrym i Apple zaangażowani w pracę nad serią o zdrowiu psychicznym, która ukaże się w maju w Apple”. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?