Syn Krzysztofa Krawczyka, Krzysztof Krawczyk Junior UWAGA
Fot. screen z programu Uwaga TVN
O TYM JEST GŁOŚNO

Krzysztof Krawczyk Junior śpiewa na ulicy. To nagranie łamie serce!

W ten sposób oddał hołd zmarłemu ojcu

Aleksandra Andrzejak 18 maja 2021 16:57
Syn Krzysztofa Krawczyka, Krzysztof Krawczyk Junior UWAGA
Fot. screen z programu Uwaga TVN

Krzysztof Krawczyk Junior w programie Uwaga! wyznał, że żyje w skrajnej biedzie i utrzymuje się z renty. W sobotę mężczyzna wystąpił na ulicach Łodzi. Zaśpiewał największe przeboje swojego ojca. Nagranie wzrusza do łez!

Krzysztof Krawczyk Junior żyje w biedzie

Krzysztof Krawczyk Junior jest jedynym synem zmarłego wokalisty Krzysztof Krawczyka. Łączyły ich trudne relacje. Podobno mężczyzna chciał pogodzić się z ojcem, jednak na drodze stanęła im żona wokalisty - Ewa. Stosunkom Ewy Krawczyk i Krzysztofa Krawczyka Juniora media przyglądają się już od jakiegoś czasu. 

Syn artysty był bohaterem programu Uwaga!. W materiale wyznał jak wygląda jego życie. Mężczyzna mieszka z wujostwem, żyje w ubóstwie, utrzymuje się z renty. Fanów zmarłego wokalisty zszokowało także, że jego syn ma założoną niebieską kartę, a przez zmianę testamentu w spadku po ojcu nie dostanie nic. 

Zobacz także: Dlaczego Krzysztof Krawczyk Junior panicznie bał się Ewy Krawczyk?

syn krzysztofa krawczyka chcial sie pogodzic z ojcem
Fot. Tadeusz Wypych/REPORTER

Krzysztof Igor Krawczyk, syn Krzysztofa Krawczyka na pogrzebie ojca przy trumnie, Grotniki, 10.04.2021 rok

Krzysztof Krawczyk Junior śpiewa na ulicy

Krzysztof Krawczyk Junior odziedziczył talent wokalny po ojcu. Jego barwa głosu zbliżona jest do tej, jaką posiadał jego tata. Podobno kilka lat temu nagrali wspólny materiał, który jeszcze doczeka się premiery. Syn wokalisty kształci swój talent wokalny pod okiem kompozytora Krzysztofa Cwynara.

W minioną sobotę Krzysztof Krawczyk Junior wystąpił na ul. Piotrkowskiej w Łodzi. Wykonał takie przeboje swojego taty jak: Parostatek czy Jak minął dzień. Internauci są zachwyceni! Nagranie możecie obejrzeć poniżej. 

Zobacz także: O tym nie wiedział nikt! Krzysztof Krawczyk wziął prawosławny ślub. Tylko tak mógł być z żoną

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.