Syn Krzysztofa Krawczyka, Krzysztof Krawczyk Junior UWAGA
Fot. screen z programu Uwaga TVN
O TYM JEST GŁOŚNO

Krzysztof Krawczyk Junior śpiewa na ulicy. To nagranie łamie serce!

W ten sposób oddał hołd zmarłemu ojcu

Aleksandra Andrzejak 18 maja 2021 16:57
Syn Krzysztofa Krawczyka, Krzysztof Krawczyk Junior UWAGA
Fot. screen z programu Uwaga TVN

Krzysztof Krawczyk Junior w programie Uwaga! wyznał, że żyje w skrajnej biedzie i utrzymuje się z renty. W sobotę mężczyzna wystąpił na ulicach Łodzi. Zaśpiewał największe przeboje swojego ojca. Nagranie wzrusza do łez!

Krzysztof Krawczyk Junior żyje w biedzie

Krzysztof Krawczyk Junior jest jedynym synem zmarłego wokalisty Krzysztof Krawczyka. Łączyły ich trudne relacje. Podobno mężczyzna chciał pogodzić się z ojcem, jednak na drodze stanęła im żona wokalisty - Ewa. Stosunkom Ewy Krawczyk i Krzysztofa Krawczyka Juniora media przyglądają się już od jakiegoś czasu. 

Syn artysty był bohaterem programu Uwaga!. W materiale wyznał jak wygląda jego życie. Mężczyzna mieszka z wujostwem, żyje w ubóstwie, utrzymuje się z renty. Fanów zmarłego wokalisty zszokowało także, że jego syn ma założoną niebieską kartę, a przez zmianę testamentu w spadku po ojcu nie dostanie nic. 

Zobacz także: Dlaczego Krzysztof Krawczyk Junior panicznie bał się Ewy Krawczyk?

syn krzysztofa krawczyka chcial sie pogodzic z ojcem
Fot. Tadeusz Wypych/REPORTER

Krzysztof Igor Krawczyk, syn Krzysztofa Krawczyka na pogrzebie ojca przy trumnie, Grotniki, 10.04.2021 rok

Krzysztof Krawczyk Junior śpiewa na ulicy

Krzysztof Krawczyk Junior odziedziczył talent wokalny po ojcu. Jego barwa głosu zbliżona jest do tej, jaką posiadał jego tata. Podobno kilka lat temu nagrali wspólny materiał, który jeszcze doczeka się premiery. Syn wokalisty kształci swój talent wokalny pod okiem kompozytora Krzysztofa Cwynara.

W minioną sobotę Krzysztof Krawczyk Junior wystąpił na ul. Piotrkowskiej w Łodzi. Wykonał takie przeboje swojego taty jak: Parostatek czy Jak minął dzień. Internauci są zachwyceni! Nagranie możecie obejrzeć poniżej. 

Zobacz także: O tym nie wiedział nikt! Krzysztof Krawczyk wziął prawosławny ślub. Tylko tak mógł być z żoną

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…