Syn Krzysztofa Krawczyka, Krzysztof Krawczyk Junior UWAGA
Fot. screen z programu Uwaga TVN
O TYM JEST GŁOŚNO

Krzysztof Krawczyk Junior będzie się sądził z Ewą Krawczyk. Sprawę skomentowała Krystyna Demska-Olbrychska

Padły ostre słowa!

Aleksandra Andrzejak 19 maja 2021 12:57
Syn Krzysztofa Krawczyka, Krzysztof Krawczyk Junior UWAGA
Fot. screen z programu Uwaga TVN

Od pewnego czasu media przyglądają się relacjom syna Krzysztofa Krawczyka z macochą Ewą. Konflikt między nimi zaostrzyła emisja programu Uwaga!, w którym Krzysztof Krawczyk Junior opowiedział o warunkach w jakich żyje. Głos w sprawie zabrała Krystyna Demska-Olbrychska, która przyjaźniła się z Krzysztofem oraz Ewą Krawczykami. 

Syn Krzysztofa Krawczyka będzie się sądził z Ewą Krawczyk

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia. Jak się okazało, jego testament niedawno został zmieniony. Ze spadku został wykluczony jedyny syn artysty - Krzysztof Krawczyk Junior. Cały majątek ma przypaść żonie wokalisty - Ewie. Relacje między synem Krzysztofa Krawczyka, a Ewą nigdy nie były najlepsze. Podobno to ona stanęła na drodze kiedy Junior chciał naprawić stosunki z tatą. 

Konflikt między Juniorem a Ewą zaostrzyła emisja programu Uwaga!, w którym syn Krzysztofa Krawczyka wyznał, że żyje w skrajnej biedzi i utrzymuje się z renty. Na jaw wyszło także, że mężczyzna mieszka z wujostwem i ma założoną niebieską kartę. Krzysztof Krawczyk Junior będzie się sądził z macochą o dobytek ojca. Pierwsza rozprawa już dziś, 19 maja 2021.

Zobacz także: Ewa Krawczyk chciała ubezwłasnowolnić Krzysztofa Krawczyka juniora? Tak twierdzi jego opiekun

Krzysztof Krawczyk Junior w konflikcie z żoną ojca?
Fot. Tadeusz Wypych/REPORTER

Krzysztof Igor Krawczyk, syn Krzysztofa Krawczyka na pogrzebie ojca przy trumnie, Grotniki, 10.04.2021 rok

O tym dlaczego sprawa trafiła do sądu opowiedział także Tomasz Patora, pomysłodawca reportażu o Krzysztofie Krawczyku Juniorze. „To było tak naprawdę ultimatum. To jest straszna rozmowa. Tam są wszystkie techniki manipulacji. Jest płacz, jest kij i marchewka. Groźby włóczenia po sądach i obietnice: „Jeżeli będziesz się ze mną szlajać po sądach, to nic nie dostaniesz”, „Jeżeli zrezygnujesz z prawników, nie będziesz tego robił, to ja ci dam coś”. Puentą tej rozmowy jest takie zdanie, które wypowiada wdowa po Krzysztofie Krawczyku: „Albo będziesz się pier... z panią mecenas, albo się ze mną dogadasz” – mówił dziennikarz.

Zobacz także: Dlaczego Krzysztof Krawczyk Junior panicznie bał się Ewy Krawczyk?

Ewa Krawczyk, Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka, 10.04.2021
Fot. Piotr Molecki/East News

Ewa Krawczyk, żona Krzysztofa Krawczyka na jego pogrzebie, Łódź, 10.04.2021 rok

Krystyna Demska-Olbrychska o relacjach syna Krzysztofa Krawczyka z macochą

Krystyna Demska-Olbrychska przyjaźniła się z Krzysztofem oraz Ewą Krawczykami. Fakt poprosił kobietę o komentarz. Nie chciała zdradzić zbyt wiele, jednak z jej wypowiedzi wynika, że dobrze znała prywatne szczegóły życia Krawczyków. „Jak ktoś nie był w środku rodziny, nic nie wie. Ja i Daniel przyjaźniliśmy się z Krzysztofem. Bardzo często rozmawialiśmy o tym, ale nie będziemy udzielać żadnych informacji. To jest tak intymna i przykra sprawa, że nie można tego komentować z zewnątrz. Także przepraszam, ale nie mogę nic powiedzieć” – powiedziała żona Daniela Olbrychskiego.

Krystyna Demska-Olbrychska, Daniel Olbrychski, Viva! 16/2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Tak Krystyna Demska-Olbrychska z Danielem Olbrychskim pozowali dla Vivy! w 2019 roku

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.