Krystian Wieczorek został po raz pierwszy ojcem. Maria Szafirska urodziła dziecko
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
DZIECI GWIAZD

Krystian Wieczorek wypracował z córką wyjątkową więź! Gdy przyszła na świat, oszalał ze szczęścia

„Tak naprawdę dziecko uwypukla nasz charakter”

Olga Figaszewska 6 sierpnia 2023 07:45
Krystian Wieczorek został po raz pierwszy ojcem. Maria Szafirska urodziła dziecko
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

Uwielbiany aktor, którego przez lata otaczała aura tajemnicy. Przystojny, ale twardo stąpający po ziemi. Krystian Wieczorek kilka lat temu odnalazł szczęście u boku znacznie młodszej Marii Szafirskiej. Ślub wzięli w 2016 roku, zaś dwa lata później w marcu na świat przyszła ich córeczka Aniela. Bez względu na sukcesy, jakie odnosi, to żona i córka są dla niego najważniejsze. Dziś pięcioletnia dziewczynka jest oczkiem w głowie dumnych rodziców. Jakim tatą jest aktor? Tak wygląda jego relacja z pociechą. 

Krystian Wieczorek jest szczęśliwym tatą. Z córką nawiązał wyjątkową relację

Miłość Krystiana Wieczorka i Marii Szafirskiej rozpoczęła się na planie serialu M jak miłość. Od początku wiedzieli, że są dla siebie stworzeni. „Jak poznałem Marysię to miałem taką intuicję potężną, takie przeczucie, że to jest ta osoba. Nie znaliśmy się i już wiedziałem, że będziemy razem. To jest coś więcej — instancja wyższa. Mówi: już chłopcze się nie męcz, to ta, tu. Właściwa", zwierzał się aktor w Pytaniu na śniadanie.

Parę dzieli 17 lat. Zakochani nigdy się na tym nie skupiali, na pierwszym miejscu stawiają uczucie, które stało się fundamentem tej relacji. Maria Szafirska i Krystian Wieczorek nie należą do osób, które opowiadają o swoim życiu prywatnym i unikają błysku fleszy. Wolą rozmawiać o swoich zawodowych osiągnięciach. Nic dziwnego, że  ślub utrzymali w ścisłej tajemnicy, starając się, by uroczystość nie stała się wydarzeniem medialnym. Pobrali się w 2016 roku. Niedawno zakochani świętowali siódmą rocznicę ślubu. Cieszą się wspólnymi chwilami, kolekcjonują wspomnienia, wspierają się i inspirują.

Moje życie po ślubie się zmieniło. To jak sobie myślisz, że to jest do końca życia, a może jeszcze dłużej, jest fantastyczną perspektywą. Moja żona ostatnio wysłała mi takiego mema, faceta z dzieckiem podpisany, że słabi mężczyźni mają kochanki, a prawdziwi mają rodziny. I myślę, że jest taka odpowiedzialność, że się przed Bogiem przysięgało. To jest inny kaliber, że nie tylko człowiek człowiekowi obiecał, że będziemy dbać o siebie i walczyć każdego dnia, ale że to nie jest obietnica rzucona na wiatr”, opowiadał ulubieniec publiczności.

Czytaj też: Dla dzieci Anna Jurksztowicz wycofała się z show-biznesu. Dziś jest z nich bardzo dumna

Krystian Wieczorek o córce

Dwa lata po ślubie ich rodzina się powiększyła. Dołączyła do nich cudowna dziewczynka, Aniela. Pociecha pary przyszła na świat w 2018 roku. „Nie potrafię nawet opisać, jak bardzo czuję się szczęśliwy. Kiedy ludzie się kochają i mogą zobaczyć owoc swojej miłości w postaci nowego życia, to jest po prostu piękne”, dodawał aktor w Ludzie &Wiara.

Krystian Wieczorek wspólnie z żoną chronią prywatność pięcioletniej pociechy. Nie udostępniają zdjęć, na których widać jej twarz, a jedynie fragmenty. Jedna z fotografii, którą udostępnił aktor, przykuła uwagę fanów. Mogliśmy wówczas zobaczyć, jak dumny tata spędza z pociechą czas w zimowej scenerii. Krystian Wieczorek poświęca Anieli cały swój czas i kolekcjonuje wspomnienia. „Od czterech lat świecisz w ciemnościach Córeńko❤”, napisał poruszająco w marcu 2022 roku. Ulubieniec widzów wypracował sobie z pociechą cudowną relację. Jeżdżą na nartach, podróżują, cieszą się z każdej wspólnej chwili. 

Pojawienie się Anieli na świecie, całkowicie zmieniło życie aktora. „Córka Aniela pokazuje mi w jakim miejscu jestem. I to za każdym razem. Tak naprawdę dziecko uwypukla nasz charakter. Na przykład córka uświadamia mi, że jestem niecierpliwy w różnych sytuacjach. A wcześniej tego nie zauważyłem", cytował wypowiedź aktora Dobry Tydzień.  

Życzymy dużo radości i samych wspaniałych chwil!  

Zobacz też: Jan Englert wziął drugi ślub rok po rozwodzie. Dziś odwiedza pierwszą żonę w ośrodku

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.