Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko, Viva! 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Syn Piotra i Karoliny Kraśków został Mistrzem Polski! Dumna mama opublikowała piękny wpis

14-letni Konstanty trenuje od dzieciństwa

Rafał Kowalski 31 października 2021 14:46
Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko, Viva! 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko są dumnymi rodzicami trójki dzieci - Konstantego, Aleksandra i Lary. Najstarsze z nich ma już 14 lat i wiele sukcesów sportowych na koncie. Jednak to, co udało się nastolatkowi wczoraj stanowi jego największy sukces. O radosnej wieści dumna mama poinformowała na Instagramie.

Konstanty Kraśko Mistrzem Polski w jeździectwie

Halowe Mistrzostwa Polski w Sopocie to jedna z najważniejszych imprez dla wszystkich fanów jeździectwa. Nad polskie morze udał się między innymi syn Piotra i Karoliny Kraśków, który od wielu lat szkoli się w jeździectwie. To, że jego mama posiada własną stadninę na pewno ułatwia 14-latkowi treningi. Nic jednak nie zastąpi jego talentu i ciężkiej pracy.

Pracy, która się opłaciła, bo nastolatek okazał się najlepszy w całym kraju! „Aaaaaaa Mamy To! Moje dziecko MISTRZEM POLSKI!!! Konstanty i koń Armstrong zdobyli ZŁOTY MEDAL Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Zwyciężyli we wspaniałym stylu!! Przejeżdżając bez żadnego błędu i w najlepszym czasie Dwunawrotowy Finał Mistrzostw Polski oraz rozgrywkę!!, napisała w sieci mama pasjonata jeździectwa. „W Mistrzostwach brało udział 80 zawodników!”, dodała pełna emocji.

Serdecznie gratulujemy!

Zobacz także: Szczere wyznanie Piotra Kraśko: „Nie wiemy, co to lęk, dopóki nie boimy się o własne dzieci”

Karolina Ferenstein-Kraśko, Piotr Kraśko, Piotr i Karolina Kraśkowie z dziećmi, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Inne sukcesy i plany Konstantego Kraśki

Przypomnijmy, że to nie pierwszy sukces nastolatka. W grudniu 2020 roku został on powołany do Narodowej Kadry Młodzieżowej na tegoroczne jeździeckie mistrzostwa Europy.

Z kolei w wakacje 14-latek miał możliwość sprawdzenia się na wspomnianych zawodach zorganizowanych w Portugalii. „Nie będzie zachwycony, że się chwalę jego sukcesami, ale to dla nas całe życie, ogromna pasja i to już zaczynając od pradziadka Ludwika Ferensteina”, pisała o synu Karolina Ferenstein-Kraśko.

Jesteśmy przekonani, że w kalendarzu 14-latka są już wpisane kolejne turnieje, na których również osiągnie ogromne sukcesy. Powodzenia! 

Zobacz: Piotr Kraśko pokazał zdjęcie z córką! „Przepiękny widok miłości’’

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…