Klaudiusz Sevković
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ
ZE ŚWIATA TELEWIZJI

Klaudiusz Sevković z programu Big Brother przez lata ukrywał syna. Jak dziś wygląda 22-letni Tiger?

Podobny do taty?

Gabriela Czernecka 19 października 2022 08:51
Klaudiusz Sevković
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ

Klaudiusz Sevković był jednym z najpopularniejszych i najbardziej szalonych uczestników programu Big Brother. W Domu Wielkiego Brata spędził aż 99 dni, co pozwoliło mu uplasować się na piątym miejscu pierwszej edycji show. Dziś mężczyzna gra w golfa, organizuje eventy i doskonale odnajduje się w roli męża i ojca. Ma dwójkę dorosłych już dzieci, które wciąż są dla niego całym światem. Na swoim Instagramie czasami pokazuje kadry z najbliższymi... Ostatnio udostępnił zdjęcie z synem. Jak zmienił się 22-letni Tiger?

Klaudiusz Sevković po udziale w programie Big Brother

Na potrzeby reality show Klaudiusz Sevković przeniósł się z Niemiec do Polski. W Domu Wielkiego Brata mieszkał przez 99 dni, co dało mu piąte miejsce w programie Big Brother. Mimo to dał się zapamiętać jako jeden z najbardziej odważnych i szalonych uczestników. W kolejnych latach Sevković próbował swoich sił w polskim show-biznesie pojawiając się i prowadząc różne programy kulinarne. Dziś uczestnik pierwszej edycji show odnajduje się w roli ojca dwójki dzieci - córki Vanessy i syna Tigera.

Klaudiusz Sevkovič z synem, Tigerem
Fot. Niemiec/AKPA

Klaudiusz Sevkovič z synem, Tigerem

W jednym z wywiadów Klaudiusz Sevković przyznał, że jego dzieci dopiero po latach odkryły, czym się zajmował. „Dzieci dopiero teraz odkrywają, że ich tata był w programie. Jak nagrywały coś ze mną, to nie pamiętały tego, bo były bardzo młode i nie doceniały tego. Syn dwa lata temu znalazł gdzieś odcinki Big Brothera pękał ze śmiechu, bo nie mógł uwierzyć, że to ja tam występowałem” , wspominał w rozmowie z Plejadą

Czytaj też: Bliscy oddali hołd Ani Przybylskiej w dniu urodzin Oliwii Bieniuk. Rodzinne kadry chwytają za serce

Klaudiusz Sevković - dzieci

Były uczestnik Big Brothera prowadzi konto na Instagramie, na którym pokazuje swoją codzienność. Ostatnio mężczyzna zamieścił fotografię ze swoim 22-letnim już synem, Tigerem. Trzeba przyznać, że pociecha Klaudiusza przeszła niebywałą metamorfozę i w niczym nie przypomina małego, uroczego chłopczyka. Panowie zapozowali do zdjęcia wspólnie świętując Oktoberfest. Pasją Tigera jest sport. Młody mężczyzna jest zawodnikiem niemieckiej drużyny piłkarskiej FC Deisenhofen. Bardzo się zmienił?  

Zobacz także: Maciej i Damian Damięccy: nieznana historia aktorskich braci

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @klaudiusz.sevkovic

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @klaudiusz.sevkovic

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @klaudiusz.sevkovic

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.