Klaudiusz Sevković
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ
ZE ŚWIATA TELEWIZJI

Klaudiusz Sevković z programu Big Brother przez lata ukrywał syna. Jak dziś wygląda 20-letni Tiger?

Podobny do taty?

Gabriela Czernecka 12 października 2020 15:46
Klaudiusz Sevković
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ

Był jednym z najpopularniejszych i najbardziej szalonych uczestników Big Brothera. Klaudiusz Sevkovic w Domu Wielkiego Brata spędził 99 dni, co sprawiło, że zajął piąte miejsce w pierwszej edycji show. Dziś uczestnik Big Brothera organizuje eventy, gra w golfa i świetnie odnajduje się w roli męża i ojca. Ma dwójkę doorsłych dzieci, które są dla niego całym światem. Na swoim Instagramie Klaudiusz Sevković zamieścił właśnie zdjęcie z synem. Jak wygląda dziś dwudziestoletni Tiger? 

Klaudiusz Sevković - syn Tiger ma już 20 lat

Na potrzeby reality show Klaudiusz Sevković przeniósł się z Niemiec do Polski. W Domu Wielkiego Brata mieszkał przez 99 dni, co dało mu piąte miejsce w programie Big Brother. Mimo to dał się zapamiętać jako jeden z najbardziej odważnych i szalonych uczestników. W kolejnych latach Sevković próbował swoich sił w polskim show-biznesie pojawiając się i prowadząc różne programy kulinarne. Dziś uczestnik pierwszej edycji show odnajduje się w roli ojca dwójki dzieci - córki Vanessy i syna Tigera.

W jednym z wywiadów Klaudiusz Sevković przyznał, że jego dzieci dopiero po latach odkryły, czym się zajmował. „Dzieci dopiero teraz odkrywają, że ich tata był w programie. Jak nagrywały coś ze mną, to nie pamiętały tego, bo były bardzo młode i nie doceniały tego. Syn dwa lata temu znalazł gdzieś odcinki Big Brothera pękał ze śmiechu, bo nie mógł uwierzyć, że to ja tam występowałem” , wspominał w rozmowie z Plejadą

Okazuje się, że syn Klaudiusza skończył właśnie 20 lat. Z tej okazji dumny tata zamieścił na Instagramie zdjęcie z Tigerem, któremu złożył życzenia urodzinowe. Nie da się nie zauważyć, że wyrósł na przystojnego mężczyznę. Podobny do taty? Zobaczcie i oceńcie sami. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @klaudiusz.sevkovic

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @klaudiusz.sevkovic

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @klaudiusz.sevkovic

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!