Klaudia El Dursi, VIVA! 9/2021
Fot. Dorota Szulc
Z życia gwiazd

Klaudia El Dursi marzy o powiększeniu rodziny. „Nie chciałabym, żeby było już za późno”

Prezenterka chciałaby mieć jeszcze córeczkę

Marta Nawacka 28 listopada 2021 14:03
Klaudia El Dursi, VIVA! 9/2021
Fot. Dorota Szulc

Prowadząca program Hotel Paradise jest mamą dwóch synów. Swoją przygodę z macierzyństwem zaczęła zaledwie w wieku 20 lat i choć rozstała się z ojcem starszego z chłopców, to wciąż utrzymują przyjacielskie stosunki. Ostatnio Klaudia El Dursi wyznała, że chciałaby powiększyć rodzinę i będzie się starać o kolejne dziecko.

Klaudia El Dursi – życie prywatne

Kobieta o egzotycznej urodzie zasłynęła po udziale w programie Top Model. Nie wygrała show, ale nie przeszkodziło jej to w zrobieniu kariery. Obecnie prowadzi Hotel Paradise. Prywatnie Klaudia El Dursi jest szczęśliwą mamą dwóch chłopców: 11-letniego Dawida, którego wychowywała samotnie, ponieważ z jego ojcem rozstała się niedługo po narodzinach chłopca, oraz 6-letniego Jasia, którego ojcem jest jej obecny partner, Jacek Leszczyński.

Kobieta urodziła pierwsze dziecko, gdy miała 20 lat i nigdy nie ukrywała, że od zawsze bardzo szybko chciała zostać mamą. „Koleżanki z liceum powiedziały mi później, że wiedziały, że tak będzie, bo przez całą szkołę mówiłam o dzieciach i że szybko chcę zostać mamą. Byłam gotowa na dziecko. Zawsze tego pragnęłam. Wiedziałam, że jak zostanę młodą mamą, będę miała z dzieckiem dobry kontakt", mówiła w wywiadzie dla VIVY!.

Czytaj też: Klaudia El Dursi o trudnej relacji z ojcem: „Nie mam z nim kontaktu od wielu lat...”

Klaudia El Dursi, VIVA! 9/2021
Fot. Dorota Szulc

Klaudia El Dursi w sesji dla magazynu VIVA!, 2021 rok

Klaudia El Dursi o powiększeniu rodziny

Prowadząca Hotel Paradise przyznaje, że kocha dzieci i bardzo chciałaby powiększyć rodzinę. „Chciałabym. Nie mam dziewczynki. My obydwoje wiedzieliśmy od zawsze, że będziemy chcieli jeszcze się starać. Na razie to trochę przekładaliśmy, bo to moje życie tak się jakoś… Więc trochę to przełożyliśmy, gdzieś tam o dwa lata", wyznała w rozmowie z Pomponikiem. Klaudia El Dursi chce się starać o trzecie dziecko, póki jest jeszcze młoda. „Już sobie obiecałam, że przyszły rok to już nie daruję, dlatego, że ja mam już swoje lata i nie chciałabym, żeby było już za późno”, dodała w tej samej rozmowie.

Kobieta ma nadzieję, że planowane starania o dziecko oraz ciąża nie zaszkodzą jej karierze. „Jest takie myślenie, że ciąża coś zmienia. Bardzo dużo osób, które nie mają dzieci, myślą, że ciąża to jest choroba i to ciebie dyskwalifikuje czy wyklucza. To wcale tak nie jest. Oczywiście, jest kilka miesięcy, gdy kobieta po prostu nie ma siły, źle się czuje i chce się skupić na sobie, ale nie oszukujmy się, cały czas można pracować", tłumaczyła w rozmowie z Pomponikiem 

Zobacz także: Klaudia El Dursi po raz pierwszy o ojcu swojego pierwszego syna. Zaskakujące wyznanie!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.