Klaudia El Dursi, VIVA! 9/2021
Fot. Dorota Szulc
Z życia gwiazd

Klaudia El Dursi marzy o powiększeniu rodziny. „Nie chciałabym, żeby było już za późno”

Prezenterka chciałaby mieć jeszcze córeczkę

Marta Nawacka 28 listopada 2021 14:03
Klaudia El Dursi, VIVA! 9/2021
Fot. Dorota Szulc

Prowadząca program Hotel Paradise jest mamą dwóch synów. Swoją przygodę z macierzyństwem zaczęła zaledwie w wieku 20 lat i choć rozstała się z ojcem starszego z chłopców, to wciąż utrzymują przyjacielskie stosunki. Ostatnio Klaudia El Dursi wyznała, że chciałaby powiększyć rodzinę i będzie się starać o kolejne dziecko.

Klaudia El Dursi – życie prywatne

Kobieta o egzotycznej urodzie zasłynęła po udziale w programie Top Model. Nie wygrała show, ale nie przeszkodziło jej to w zrobieniu kariery. Obecnie prowadzi Hotel Paradise. Prywatnie Klaudia El Dursi jest szczęśliwą mamą dwóch chłopców: 11-letniego Dawida, którego wychowywała samotnie, ponieważ z jego ojcem rozstała się niedługo po narodzinach chłopca, oraz 6-letniego Jasia, którego ojcem jest jej obecny partner, Jacek Leszczyński.

Kobieta urodziła pierwsze dziecko, gdy miała 20 lat i nigdy nie ukrywała, że od zawsze bardzo szybko chciała zostać mamą. „Koleżanki z liceum powiedziały mi później, że wiedziały, że tak będzie, bo przez całą szkołę mówiłam o dzieciach i że szybko chcę zostać mamą. Byłam gotowa na dziecko. Zawsze tego pragnęłam. Wiedziałam, że jak zostanę młodą mamą, będę miała z dzieckiem dobry kontakt", mówiła w wywiadzie dla VIVY!.

Czytaj też: Klaudia El Dursi o trudnej relacji z ojcem: „Nie mam z nim kontaktu od wielu lat...”

Klaudia El Dursi, VIVA! 9/2021
Fot. Dorota Szulc

Klaudia El Dursi w sesji dla magazynu VIVA!, 2021 rok

Klaudia El Dursi o powiększeniu rodziny

Prowadząca Hotel Paradise przyznaje, że kocha dzieci i bardzo chciałaby powiększyć rodzinę. „Chciałabym. Nie mam dziewczynki. My obydwoje wiedzieliśmy od zawsze, że będziemy chcieli jeszcze się starać. Na razie to trochę przekładaliśmy, bo to moje życie tak się jakoś… Więc trochę to przełożyliśmy, gdzieś tam o dwa lata", wyznała w rozmowie z Pomponikiem. Klaudia El Dursi chce się starać o trzecie dziecko, póki jest jeszcze młoda. „Już sobie obiecałam, że przyszły rok to już nie daruję, dlatego, że ja mam już swoje lata i nie chciałabym, żeby było już za późno”, dodała w tej samej rozmowie.

Kobieta ma nadzieję, że planowane starania o dziecko oraz ciąża nie zaszkodzą jej karierze. „Jest takie myślenie, że ciąża coś zmienia. Bardzo dużo osób, które nie mają dzieci, myślą, że ciąża to jest choroba i to ciebie dyskwalifikuje czy wyklucza. To wcale tak nie jest. Oczywiście, jest kilka miesięcy, gdy kobieta po prostu nie ma siły, źle się czuje i chce się skupić na sobie, ale nie oszukujmy się, cały czas można pracować", tłumaczyła w rozmowie z Pomponikiem 

Zobacz także: Klaudia El Dursi po raz pierwszy o ojcu swojego pierwszego syna. Zaskakujące wyznanie!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.