VIVA! 7 października 2016 12:35
1/5
Kinga Rusin
Copyright @Marlena Bielińska/MOVE
1/5

Czy można mieć 45 lat, dwie dorosłe córki i idealną sylwetkę? Kinga Rusin udowadnia, że jak najbardziej! W nowym numerze magazynu „Be Active” zdradziła sekret swojej fenomenalnej figury i razem z Ewą Chodakowską zaprezentowała ćwiczenia na pięknie wyrzeźbiony brzuch.

W wywiadzie wyznała, że z braku czasu trenuje nieregularnie, ale aktywność fizyczna jest dla niej bardzo ważna. W wolnych chwilach oddaje się swoim ulubionym sportom, do których należą: jazda konna, narciarstwo, bieganie, jazda na rowerze, kitesurfing i nordic walking. Codziennie stara się znaleźć pół godziny na spacer w szybkim tempie, czyli tak zwany power walk, a gdy spędza wiele godzin za biurkiem, wykonuje ćwiczenia izometryczne polegające na napisaniu i rozluźnianiu i mięśni (przy nieruchomych stawach), które pozwalają jej pozbyć się napięcia z ciała i popracować nad wyglądem brzucha. Trzeba przyznać, że przynoszą świetne efekty!


Jednak same ćwiczenia nie wystarczą. Konieczna jest też zdrowa dieta. Kinga zawsze zaczyna dzień od szklanki ciepłej wody z sokiem z cytryny, do której zimą dodaje też przeciśnięty przez praskę do czosnku kawałek korzenia imbiru (działa rozgrzewająco!). Je dużo owoców i warzyw. Często sięga po musli i chleb żytni na zakwasie. Gdy brakuje jej energii przeprowadza 2-3 dniowy detoks oparty na piciu ekologicznych, pełnowartościowych koktajli.


Jak dba o urodę i sylwetkę? Więcej w najnowszym numerze „Be Active”, od 11 października w kioskach!
Właśnie ukazała się też druga książka Kingi „Jak zdrowo i pięknie żyć, czyli ekoporadnik”, w której dziennikarka zebrała wszystkie informacje, które stały się dla niej inspiracją do zmiany trybu życia, w tym: przepisy na domowe kosmetyki, oraz szybkie i zdrowe dania, polecane diety i ćwiczenia.

 

Zobaczcie zdjęcia z sesji do magazynu w naszej galerii!

 

Polecamy też: Jak ona to robi?! Kinga Rusin z wiekiem wygląda coraz lepiej!

2/5
Kinga Rusin
Copyright @Marlena Bielińska/MOVE
2/5
3/5
Kinga Rusin
Copyright @Marlena Bielińska/MOVE
3/5
4/5
Kinga Rusin
Copyright @Marlena Bielińska/MOVE
4/5
5/5
Kinga Rusin
Copyright @Marlena Bielińska/MOVE
5/5

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.