O TYM SIĘ MÓWI

Kinga Korta podzieliła się z fanami pięknymi zdjęciami z baby shower!

Pastelowe ozdoby, kwiaty i... szampan!

Olga Figaszewska 10 kwietnia 2018 12:51

Kinga Korta odlicza dni do porodu. Gwiazda Żon Hollywood wyprawiła huczne przyjęcie na cześć swojego synka! Kto pojawił się na baby shower? Jak wyglądała uroczystość? Przyszła mama podzieliła się z fanami zjawiskowymi zdjęciami!

Baby shower Kingi Korty

Ciąża jej służy. Czuje się wprost wspaniale i nie da się ukryć, że wciąż rozpiera ją energia. Nie przestaje snuć planów na temat swojej małej pociechy. Nie chce zostawiać niczego na ostatnią chwilę. „Oczywiście wybiegam w przyszłość i już myślę, o tym jak będzie wyglądało, jak mu damy na imię i gdzie zostanie ochrzczone, ale skupiam się też na stworzeniu dla niego przytulnego kącika. Wraz z mężem jesteśmy w trakcie przygotowywania dziecięcego pokoiku”, zdradziła nam w jednym z wywiadów Kinga Korta.

Gwiazda zorganizowała uroczyste przyjęcie na cześć swojego dziecka w kalifornijskiej Laugna Beach. „Moja pierwsza okazja, by świętować w gronie przyjaciół, którzy odegrają rolę w życiu mojego dziecka”, napisała szczęśliwa gwiazda. Na swoim Instagramie opublikowała relację z baby shower. Zdjęcia robią wrażenie! Pastelowe ozdoby, mnóstwo balonów, szampan, kwiaty... Zobacz w naszej galerii!  

Wideo

Czy to już koniec matowych pomadek

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!