TYLKO U NAS!

Kinga Korta zachwyca w ciążowej sesji! Gwiazda zdradziła płeć dziecka!

„Nie mogę się doczekać, alby przytulić moje dziecko”

Olga Figaszewska 27 marca 2018 19:00

Kinga Korta wraz z mężem Chetem swoim szczęściem chcą się podzielić z całym światem. Wkrótce para powita swoje pierwsze dziecko! Gwiazda programu Żony Hollywood w poniedziałek zdradziła płeć potomka! Chłopiec czy dziewczynka?

Kinga Korta zdradziła płeć dziecka

Kinga  Korta odlicza już dni do narodzin maleństwa. „Dzień po dniu. tydzień po tygodniu. Miesiąc po miesiącu. Czas mija tak szybko. Nie mogę się doczekać, alby przytulić moje dziecko”, napisała. Przez wiele lat z mężem starali się o dziecko. Wkrótce ich marzenie się ziści! Czy mieli chwile zwątpienia?

„Nie, nigdy. Ani przez chwilę nie wątpiłam, że któregoś dnia będę mamą. Zawsze gdzieś w podświadomości widziałam się w roli spełnionej mamy. Myślę, że nie mogło być inaczej”, zdradziła nam w ostatnim wywiadzie dla viva.pl.

Dla upamiętnienia swojego błogosławionego stanu, Kinga Korta i jej mąż wzięli udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej. Bajkowa sceneria, błękitna suknia, delikatność i miłość dwojga ludzi… Pod jedną z fotografii gwiazda TVN poinformowała fanów o tym, że spodziewa się… syna! Serdecznie gratulujemy!

Kinga Korta zdecydowała się podzielić z nami przepiękna sesją ciążową. Od tych wyjątkowych, rodzinnych fotografii aż trudno oderwać wzrok. Gwiazda wygląda kwitnąco! 

Wideo

Czy to już koniec matowych pomadek

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!